Publicitātes attēls


Liepājas skolēnu dome 28.martā pulksten 16 "Jauniešu mājas" telpās, Kungu ielā 24, rīko pasākumu "Lieldienu jampadracis". Pasākuma laikā dažādu pašpārvalžu jauniešiem būs lieliska iespēja neformālā vidē kopīgi diskutēt un dalīties savos panākumos, informēja Skolēnu domes dalībniece Valērija Rodčenkova.


"Lieldienu jampadracis" nebūs tikai parasta tikšanās vai mācības, tā būs unikāla iespēja, kuras laikā jaunieši kļūs saliedētāki un varēs iepazīt viens otru tuvāk, piedaloties dažādās aktivitātēs, kopīgi atzīmējot Lieldienas. Pasākuma mērķis ir veicināt jauniešu savstarpējo sadarbību, veidot pozitīvas attiecības starp dažādu pašpārvalžu jauniešiem un piedāvāt iespēju kopīgi pavadīt laiku.

Pašpārvalde, piesakoties pasākumam, reģistrē trīs dalībniekus. Atgādinām, ka pasākumu apmeklējums ir kritērijs "Gada pašpārvaldes" balvas iegūšanai. Dalība pasākumā ir bez maksas ar iepriekšēju pieteikšanos, aizpildot anketu.

Aktuālajai informācijai par šo un citiem pasākumiem un aktivitātēm var sekot Liepājas skolēnu domes Instagram kontā @lsd.lv vai arī Liepājas "Jauniešu mājas" Facebook kontā.