Publicitātes attēls


21. februārī pulksten 17 neformālās izglītības iestādes "Jauniešu māja" telpās, Kungu iela 24, Liepājas skolēnu dome ar Liepājas valstpilsētas pašvaldības finansiālo atbalstu iniciatīvas projekta "Dizains, kas izceļas" ietvaros rīko darbnīcu, kuras norises laikā katram dalībniekam, izmantojot A4 papīru un piedāvātos krāsojamos līdzekļus, tiks dota iespēja izmēģināt savus spēkus jauna Liepājas Skolēnu domes logo izstrādē, informēja Liepājas Skolēnu domes pārstāve Paula Jaunciema.

Darbnīcas ietvaros jaunieši noteikti spēs attīstīt savas radošās prasmes, uzlabos iesaisti un, komunicējot ar citiem dalībniekiem, spēs smelties idejas no citu pieredzes, kā arī lietderīgi pavadīt savu laiku, cienāties ar piedāvātajām uzkodām un gūt praktiskas iemaņas sev noderīgā nozarē. Noslēgumā žūrijas komanda izvērtēs visus iesniegtos darbus un tiks apbalvots uzvarētājs. Pēc rīkotās meistarklases uzvarētāja dizains tiks digitalizēts, izmantots Liepājas Skolēnu domes pārstāvju krekliņu apdrukai un iestrādāts reprezentatīvajos materiālos, kas kalpotu ilgtermiņā.

Galvenais darbnīcas un rakstītā iniciatīvas projekta mērķis ir izveidot jaunu dizainu, lai aizvietotu esošo, jo, it īpaši jauniešu vidū, tas rada nepatīkamas asociācijas ar kaitīgu vielu lietošanu un tādējādi iespaido sabiedrības viedokli par mūsu sasniegto un nākotnes mērķiem, kā arī neļauj sevi reklamēt, jo sociālajos medijos un dažādās interneta vietnēs šāda konkrēta saīsinājuma lietošana netiek atļauta un ikdienā tiek aktīvi aizēnota.

Pieteikuma anketa pieejama ŠEIT

Projekts "Dizains, kas izceļas" tiek realizēts Liepājas valstpilsētas pašvaldības jauniešu iniciatīvu projektu konkursa ietvaros.

Aktuālajai informācijai par šo un citiem pasākumiem un aktivitātēm var sekot Liepājas skolēnu domes Instagram kontā @lsd.lv vai arī Liepājas "Jauniešu mājas" Facebook kontā.