Papildināts. Noslēdzoties mācību gadam skolās un sākoties vasaras brīvlaikam, no 1. jūnija Liepājas sabiedriskais transports jau tradicionāli sāks kursēt pēc vasaras kustības sarakstiem.

Ņemot vērā iedzīvotāju ieteikumus, dažām pieturvietām mainīts nosaukums.

Nosaukums mainīts autobusa divām pieturvietām "Kuršu iela", kas atrodas Siena tirgus laukumā – turpmāk tās tiks dēvētas par "Siena tirgus".

"Tiek mainīti nosaukumi tām divām pieturām, kuras atrodas pašā Siena tirgū. Attiecīgi mainās galapunkts autobusiem  Nr.7, Nr.912, Nr.912A, Nr.912B un Nr. 904. Pieturas zīmei ar jauno nosaukumu būtu jāparādās nākamnedēļ, atbilstoši Komunālās pārvaldes darba grafikam, pieturvietas nosaukums ir ierunāts, un ir nosūtīts autobusu parkam un būs ievietots autobusos. Elektroniskajās sistēmās nomainīsim nosaukumus nākamo ceturtdien vai piektdien. Saraksti arī tiks izvietoti ar jauno nosaukumu. Nākamnedēļ vēl nedaudz pievērsīsim visam uzmanību sociālajos tīklos," portālam irliepaja.lv pastāstīja Liepājas sabiedriskā transporta aģentūras vadītājs Uldis Zupa.

Autobusa pieturvietai "Pilsētas robeža" (atrodas pilsētas Dienvidu daļā, virzienā uz Nīcu) tiek mainīts nosaukums uz "Dienvidu robeža". Savukārt maršrutiem Nr.6A, Nr.9A un Nr.12B mainīts galapunkts, kas turpmāk būs nevis "Kapsēdes iela", bet "Biznesa centrs" (kas jau šobrīd atbilst reālajai situācijai dabā).

Kā ik gadu, pamainot intervālus starp reisiem, Liepājas sabiedriskais transports maršrutos Nr.3, Nr.6 un Nr.9 no 1. jūnija jau tradicionāli sāks kursēt pēc vasaras kustības sarakstiem. Tāpat papildu izmaiņas kustības sarakstos tiks veiktas maršrutiem Nr.4, Nr.7, Nr.10, Nr. 904 un Nr.912.

Pasažieru ērtībām 6. maršruta autobusa reiss no M.Ķempes ielas brīvdienās pulksten 6.45 tiks pagarināts līdz Biznesa centram un kļūs par 6A maršruta reisu.

Kā jau ierasts, skolēnu vasaras brīvlaikā pārstāj kursēt skolnieku ekspreši Nr.1S, Nr.2S, Nr.4S, Nr.22S un arī maršruts Nr.1A.

Atgādinām, ka 1. jūnijā, Starptautiskajā bērnu aizsardzības dienā, bērni un jaunieši vecumā līdz 18 gadiem Liepājas sabiedriskajā transportā, tostarp 904. un 912. maršrutā, jau tradicionāli varēs braukt bez maksas.

Bērniem braukšanas biļete šajā dienā nav jāiegādājas, bet nepieciešamības gadījumā, pēc kontroles lūguma, būs jāuzrāda skolēnu apliecība vai cits personas apliecinošs dokuments, lai varētu pārliecināties par jaunieša vecumu.

Vasaras kustības saraksti pieturvietās tiks izvietoti pakāpeniski. Tie, kā ierasts, būs pieejami arī izdrukai pašvaldības aģentūras "Liepājas sabiedriskais transports" mājas lapā www.liepajastransports.lv.

Informāciju sagatavoja Liepājas pilsētas pašvaldības aģentūra "Liepājas sabiedriskais transports".