Ar manu draugu Ivaru "Promenade Hotel" viesnīcas restorāna terasē dzerot vieglo "Corona" alu, apspriedām Liepājas galvenajā avīzē "Kurzemes Vārds" vakar publicēto pēdējo gadu visneglaimojošāko rakstu par Liepājas domi – "Uz tualeti – tirgus laikā".
 

Raksta autors atklāj pilsētai būtisku problēmu, proti,


Liepājas autobusu parka šoferiem reisu galapunktā Siena tirgū nav, kur pačurāt laikā, kad Pētertirgus tualete ir slēgta.

Mēs saprotam, ka probēma ir hroniska un nav arī pietiekami dziļi izdiskutēta un iekļauta Liepājas domes pilsētas transporta infrastruktūras attīstības plānā līdz 2027. gadam, un jaunu tualeti arī tagad pēkšņi neuzbūvēt. Turklāt Liepājas transporta lietu šefs Zupa ir demisionējis!


Bet, tā kā problēma ir ar "bārdu" un "tekoša", mēs gribētu pareklamētu Grobiņas kokaudzētavu "Īve", kur pašlaik pārdošanā ir pusotrmetrīgi,  kupli kadiķu krūmu stādi. Un tagad ir arī īstais stādāmais laiks.  Tos varētu, piemēram, piecu līdz desmit metru ciešā rindā sastādīt gar neapbūvēto zemes gabalu Siena tirgū, un Liepājas autobusu šoferīši varētu aiz šī mūžzaļā "aizslietņa’’ atviegloties svaigā gaisā. Turklāt tā šobrīd varētu būt vēl drošāk nekā Pētertirgus nepilna laika tualetē.

Un, lai būtu korekti, – Sesks vai Vilnītis varētu sazināties ar pārējie LAP akcionāriem par brīvdabas tualetes ierīkošanas izdevumu proporcionālu sadali, atbilstoši akciju daudzumam.