Vēl līdz 15.jūnijam vēl var paspēt iesniegt projekta pieteikumu konkursam  "Daba pilsētā", ko sadarbībā ar Liepājas pilsētas domes Vides daļu un Liepājas uzņēmējiem ir izsludinājis Liepājas Novada fonds.

Konkursa mērķis ir popularizēt ekosistēmu pakalpojumus pilsētā. Ikviena biedrība, nodibinājums vai neformāla iedzīvotāju grupa var pieteikt savu projektu kādā no prioritātēm:
– vides objekti ar izglītojošu nozīmi (piemēram, par apputeksnētāju nozīmi, koku nozīmi, augu daudzveidības nozīmi ne tikai pilsētā),
– jaunu apstādījumu izveidošana vietās, kur to nav bijis pie daudzdzīvokļu namiem.

Vai vēlaties pie savas mājas izveidot nelielu kukaiņu viesnīcu, lai dotu patvērumu kamenēm un zemes bitēm? Vai vēlaties iekārtot dekoratīvo augu stādījumu nomīņātajā zālājā? Vai varbūt vertikālu garšaugu dārziņu pie mājas sienas? Varbūt ir oriģināla ideja, kā pievērst uzmanību lieliem un skaistiem kokiem, dot otru dzīvi jau nokaltušam kokam to nezāģējot? Varbūt ir vēlme izveidot ziedošu pļavu pilsētā? Šī ir lieliska iespējā īstenot oriģinālas idejas, lai pievērstu uzmanību augu un dzīvnieku nozīmei cilvēku dzīvē.

Projekti iesniedzami tikai elektroniskā formā – aizpildītu pieteikuma anketu un budžetu pdf formātā iesūtot tos e-pastā liepajasfonds@gmail.com. Granta maksimālā summa ir 150 eiro.  Nolikumu un pieteikuma anketu var lejuplādēt  Liepājas Novada fonda mājas lapā www.lnf.lv sadaļā Programmas/"Atbalsts apkaimei".

Liepājas Novada fonda sadarbības partneri ir SIA "Liepājas RAS" un SIA Vides pakalpojumu grupa, kā arī Liepājas pilsētas domes Vides, veselības un sabiedrības līdzdalības daļa, informē Liepājas Novada fonda valdes priekšsēdētāja Aiga Jaunskalže.