Publicitātes attēls


Trešā Liepājas jauniešu foruma tēma ir "Bibliotēka Liepājā" – kādai tai vajadzētu būt jaunajās telpās, kas tiek plānotas. Ir noslēdzies foruma 1. posms – 23 klašu pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērni no 12 mācību iestādēm ir izveidojuši kopā vairāk kā 200 radošos darbus, kas parāda viņu idejas par jauno bibliotēku. Liepājas Centrālās zinātniskās bibliotēkas un Liepājas Būvvaldes žūrija ir apskatījusi visus darbus un ar katru darba autoru apspriedusies. Interesantākie darbi līdz novembra beigām aplūkojami izstādē TC "Kurzeme" 3.stāvā un bērnu bibliotēkā "Vecliepājas rūķis", portālu informēja Liepājas Novada fonda valdes priekšsēdētāja Aiga Jaunskalže.

Līdztekus ikviens interesents katru 1. posmā izveidoto darbu var izpētīt interneta vietnē, kur līdz 30. novembrim ir iespējams arī nobalsot par interesantākajām idejām, lai bibliotēkas veidotāji un plānotāji zinātu, kuras no bērnu radītajām idejām ir tās, kuras noteikti vajadzētu īstenot. Balsojums palīdzēs arī 2. un 3. posma dalībniekiem – pamatskolas un vidusskolas vecuma jauniešiem – izvēlēties idejas, kuras attīstīt un par kurām veidot savus projektus un aprakstus.

Liepājas Jauniešu forums ir jauniešu līdzdalības pasākums, kurā dažādu vecumu jaunieši sadarbojoties rada un pilnveido idejas par pilsētas attīstību. Pirmā Liepājas jauniešu foruma tēma bija "Kādu es gribu redzēt Liepāju pēc 10 gadiem", savukārt otrā foruma tēma bija "Kas vēl varētu būt bijušā Liepājas Metalurga industriālais milzis".

Trešā foruma partneris ir Liepājas Centrālā zinātniskā bibliotēka. Foruma norisi atbalsta Liepājas Izglītības pārvalde, Liepājas Būvvalde un Liepājas SEZ pārvalde. Tehnoloģiskos risinājumus nodrošina Zinātnes un inovāciju parks.