Par mākslīgo intelektu un tā sniegtajām plašajām iespējām tiek runāts ļoti daudz. Daudziem sarunas ar mākslīgo intelektu ir kļuvušas par ikdienu, bet daudzi tomēr vēl tikai cenšas izprast šo mūsdienu tehnoloģiju rīku un risinājumus izmantot savā labā, informēja Liepājas Centrālās zinātniskās bibliotēkas Reģionālā mācību centra vadītāja Gita Švarce.

Kas ir nākotnes profesija – virtuālo asistentu treneris, kāda un cik cieša ir virtuālā trenera un sarunu bota sadarbība? Vai arī šeit neiztikt bez mākslīgā intelekta? Vai mākslīgais  intelekts var palīdzēt darbam un arī atpūtai un izklaidei?

Rast atbildes uz šiem jautājumiem centīsimies pasākumu programmā, kura notiks 24. maijā, Liepājas Centrālās zinātniskās bibliotēkas Reģionālajā mācību centrā – Malkas iela 4, 3. stāvs, bērnu bibliotēkas "Vecliepājs rūķis" telpās.

24. maijs

10.00 – 10.30 "Virtuālo asistentu treneri – nākotnes profesija. Valsts pārvaldes valodas tehnoloģiju platformas "Hugo.lv" pieredze" /Gita Jurševska, Kultūras informācijas sistēmu centra informācijas sistēmu uzturētāja/

10.30 – 12.00 "Mākslīgais intelekts – palīgs ikdienā un darbā" /Dace Bluķe, Valsts Kultūrkapitāla fonda vadītāja/

Kontakti saziņai: gita.svarce@liepaja.lv, 63422050 vai 63489535

Piesakiet dalību pasākumam ŠEIT.