Tirdzniecības nams "Kurzeme" aicina uz lekciju ciklu "Māmiņu institūts", kas norisināsies 22.februārī no pulksten 12 līdz 14.30 tirdzniecības nama 4. stāvā, Liepājā, Lielā iela 13, informē "Kurzemes" mārketinga vadītāja Alīna Skangale.

Februāra lekciju ciklā būs iespēja iepazīties ar Izdzīvošanas skolas vadītāju un Tēvu & Dēlu programmas vadītāju Oskaru Špickopfu.

Oskars lekcijās stāstīs par kvalitatīva laika nozīmi tēva–meitas un tēva–dēlas attiecībās. Pieskarsies tādām tēmām, kā puiša un vīrieša dzīves atbildības, kāds ir puiša dzīves ceļojums uz vīrišķību, kā arī ko darīt, lai veiktu pārmaiņas savā dzīvē, un citām būtiskiem jautājumiem attiecībā uz puišu audzināšanu.

Oskars 2005.gadā absolvēja Banku augstskolu, iegūstot profesionālo bakalaura grādu "Uzņēmējdarbības vadīšanā". Nacionālo bruņoto spēku Instruktoru skolā ieguvis "Kājnieku nodaļas komandiera" kvalifikāciju, kur apmācību laikā pirmo reizi saskārās ar vadītāja un komandas lomām, kā arī guva pirmo vadītāja pieredzi. Lai veicinātu jaunās vadītāju paaudzes izaugsmi un attīstību, Oskars ir iesaistījies Baltijas Pastorālā Institūta organizētajā apmācību programmā BPI DRAFTS, kurā tiek sagatavoti jaunie vadītāji vecumā no 14 līdz 20 gadiem.

Paralēli lekcijām visiem lekciju cikla dalībniekiem būs iespēja piedalīties momentloterijā un laimēt dāvanu no karti no tirdzniecības nama "Kurzeme".

Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc lūdzam iepriekš pieteikties, zvanot vai sūtot īsziņu uz tālruni 29241413 (norādīt vārdu, uzvārdu, e-pastu) vai sūtot epastu uz infocentrs@tnkurzeme.lv.