Autobusu maršruta Rīga – Liepāja pasažieri, tikai iebraucot Liepājas autoostā,  uzzin, ka par braucienu līdz M.Ķempes ielai būs jāpiemaksā vēl Ls 0,65.

Par to portālu informēja liepājniece, kas sestdien, 14.aprīlī, atgriezās Liepājā no konferences Rīgā. “Pasažieri bija sašutuši un prasīja šoferim, lai parāda rīkojumu, ar kuru noteikta šāda samaksa, taču vienīgais, ko autobusa vadītājs varēja parādīt, bija izdrukāta lapiņa ar braukšanas tarifu sarakstu.”

Visvairāk cilvēki sašutuši par to, ka Rīgas autoostas kasē pērkot biļeti uz Liepāju, kasiere nebija informējusi par to, ka ir divas dažādas biļešu cenas – līdz autoostai un līdz M.Ķempes ielai (faktiski līdz jebkurai citai pieturai, kas ir tālāk par autoostu).

Kā pārliecinājās portāls, šāda informācija nav atrodama arī Autobusu parka interneta mājaslapā.

Sazinoties ar AS "Liepājas autobusu parks" valdes locekli Oskaru Špickopfu, portāls noskaidroja, ka tik tiešām kopš 1.aprīļa, kad mainījās braukšanas tarifi, brauciens līdz M.Ķempes ielai, pērkot biļeti autoostas kasē maksā Ls 6,15, savukārt līdz autoostai – Ls 6,00. Ja pasažieris uzreiz nav nopircis biļeti līdz M.Ķempes ielai (vai citai pieturai pa ceļam no autoostas līdz M.Ķempes ielai), tad, lai ar to pašu starppilsētu autobusu turpinātu ceļu līdz vajadzīgajai pieturai, viņam jānopērk biļete par Ls 0,65.

Portāls jau rakstīja, ka no šā gada 1.aprīļa starppilsētu nozīmes autobusu maršrutos stāsies spēkā jauni tarifi, ko izstrādājusi valsts SIA "Autotransporta direkcija". Jaunie tarifi paredz, ka maršrutu posmos, kas pārsniedz 150 km, braukšanas maksa pieaugs vidēji par 10 –11%, piemēram, maršrutā Nr.7937 "Liepāja – Rīga" biļetes cena pieaugs no līdzšinējiem Ls 5,40 Ls līdz Ls 6,00.

Par to, ka maršrutā Nr.7937 "Liepāja – Rīga" ir arī biļete par Ls 6,15, Liepājas autobusu parks acīmredzot bija aizmirsis informēt gan masu medijus, gan savus potenciālos pasažierus.