Tirdzniecības nams "Kurzeme" aicina uz video lekciju "Mīlošas attiecības ar sevi, mīlošas attiecības ar citiem" "Māmiņu institūts" projekta ietvaros, kas norisināsies piektdien, 8.maijā, pulksten 15.00 tirdzniecības nama "Kurzeme" Facebook profilā.

Šajā reizē "Māmiņu institūts" aicina virtuālā vidē tikties ar Kristīni Džiguri. Kristīne Džigure ir attiecību izaugsmes trenere jeb koučs, kura strādā ar sievietēm, kurām ir tendence uz kontroli un perfekcionismu, un dēļ tā cieš gan viņas pašas, gan viņu attiecības. Kristīne palīdz klientēm sevi patiesāk apzināties, celt savu vērtību, izprast savas emocijas, mainīt negatīvo iekšējo dialogu, kā arī dziedēt pagātnes traumas.

Lekcijās "Mīlošas attiecības ar sevi, mīlošas attiecības ar citiem" Kristīne runās par sievietei aktuālām tēmām – ko vispār nozīmē sevis mīlestība, kā kļūt pašam par savu labāko draugu, kas veido mūsu dzīves uztveri un realitāti, kā caur citiem varam labāk apzināties savu patieso un pilnīgo es, kā arī pastāstīs par 4 sevis mīlēšanas principiem.

TN "Kurzeme" 2018. gadā nogalē uzsāka izglītojošu projektu Liepājā – ikmēneša lekciju ciklus topošiem un esošiem vecākiem "Māmiņu institūts". Topošiem un esošiem vecākiem ir iespēja bezmaksas apmeklēt lekcijas par tādām aktuālām tēmām kā mājdzemdības, gatavošanās dzemdībām un dzemdības, topošās māmiņas uzturs un sportošana, skaistumkopšana, bērnu audzināšana un attīstība, bērnu uzturs un ēšanas paradumi, uzdot jautājumus pieredzējušiem speciālistiem, saņemt īpašos piedāvājumus no tirdzniecības nama un sadarbības partneriem.

Alīna Skangale, TN "Kurzeme" mārketinga vadītāja