Tirdzniecības nams "Kurzeme" aicina uz lekciju ciklu "Māmiņu institūts", kas norisināsies 25.janvārī no pulksten 12 līdz 15.30 tirdzniecības nama 4. stāvā, Liepājā, Lielā iela 13.


Janvāra lekciju ciklā būs iespēja iepazīties ar RigaBrain smadzeņu centra speciālistiem Andreju Kozlovu un Pēteri Urtānu, un ielu vingrošanas aktīvistu, šīs kustības pamatlicēju Liepājā, treneri, sporta skolotāju Gvido Šalmu, informē TN "Kurzeme" mārketinga vadītāja Alīna Skangale.

Pēteris Urtāns ir medicīnas speciālists ar ergoterapeita grādu, specializējies psihiatrijā un ieguvis paplašinātu apmācību smadzeņu autotreniņu metodikas pielietošanai pie ASV un Kanādas speciālistiem. Lekciju dalībnieki tiks iepazīstināti ar informāciju par ekrānierīcēm mūsu bērnu dzīvē, kas notiek smadzenēs, kad izmantojam elektroiekārtas ar ekrāniem, kā pareizi ieturēt higiēnu ar tiem, kā arī kā pasargāt un pareizi izmantot jaunākās tehnoloģijas.

Gvido Šalms stāstīs par fiziskām aktivitātēm un kā motivēt bērnus kustēties, ņemot vērā tehnoloģiju lietošanas biežumu - kas notiek, ja nenodarbojas ar fiziskām aktivitātēm, kā arī par ģimenes kopīgām aktivitātēm un veselīga dzīvesveida pilnveidošanu ģimenē.

Andrejs Kozlovs - RigaBrain attīstības vadītājs ar starptautisku biznesa pieredzi un vairāk nekā deviņu gadu pieredzi sabiedriskajās attiecībās un mārketingā, guvis starptautisku izglītību biheiviorismā un masu komunikācijā. Andrejs stāstīs par gribasspēku un audzināšanu, vai iespējams to ieteikmēt un mainīt, kā arī kā to varam uzlabot.

Paralēli lekcijām visiem lekciju cikla dalībniekiem būs iespēja piedalīties momentloterijā un laimēt dāvanu no karti no veikala Eiropas Apavi.
Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc lūdzam iepriekš pieteikties, zvanot vai sūtot īsziņu uz tālruni 29241413 (norādīt vārdu, uzvārdu, e-pastu) vai sūtot epastu uz infocentrs@tnkurzeme.lv.

Informējam, ka pasākuma laikā notiks fotogrāfēšana un fotogrāfijas var tikt publicētas TN "Kurzeme" mājas un sociālo tīklu lapās.

TN "Kurzeme" 2018. gadā nogalē uzsāka izglītojošu projektu Liepājā – ikmēneša lekciju ciklus topošiem un esošiem vecākiem "Māmiņu institūts". Topošiem un esošiem vecākiem ir iespēja bezmaksas apmeklēt lekcijas par tādām aktuālām tēmām, kā mājdzemdības, gatavošanās dzemdībām un dzemdības, topošās māmiņas uzturs un sportošana, skaistumkopšana, bērnu audzināšana un attīstība, bērnu uzturs un ēšanas paradumi, uzdot jautājumus pieredzējušiem speciālistiem, saņemt īpašos piedāvājumus no tirdzniecības nama un sadarbības partneriem.