Uzņēmumu reģistrs ir reģistrējis pērn 22. augusta kongresā nodibināto partiju "Latvijas Reģionu apvienība" (LRA), līdz ar to ir noslēgusies LRA apvienošanās vienotā politiskā organizācijā, un sācies partijas reģionālo nodaļu dibināšanas process, informē partijas priekšsēdētājs Eduards Smiltēns.

Kā portālam irliepaja.lv sacīja Liepājas domes priekšsēdētājs un LRA valdes loceklis Jānis Vilnītis, viņš, lai arī turpina darboties LRA valdē, tāpat kā visa biedrība "Liepājnieki" kopumā joprojām ir neatkarīgs.

Pēc Vilnīša sacītā plānots, ka tiks veidota Liepājas un Dienvidkurzemes reģiona apvienotā nodaļa,

taču tās vadītājs nebūs Vilnītis. Liepājas mērs līdz pašvaldību vēlēšanām plāno palikt pašreizējā statusā, un arī biedrība "Liepājnieki" pašvaldību vēlēšanās, kas paredzētas šovasar, startēs uz līguma pamata ar kādu no esošajām partijām. "Visticamāk, ka tā būs Latvijas Reģionu apvienība"," sacīja Vilnītis. Viņš pieļāva, ka atsevišķi biedrības "Liepājnieki" biedri varētu arī izlemt jau tagad iestāties LRA.

Par līguma slēgšanu ar kādu no partijām biedrība "Liepājnieki" lems savā kopsapulcē nākamo otrdien. Tad arī tiks apstiprināts pārskats par biedrības 2020. gada budžeta izlietojumu un pārvēlēta biedrības valde.