Domes deputāts Jānis Vilnītis sociālajā vietnē Facebook publicējis vēstuli, ko saņēmis no būvkompānijas "CTB" valdes priekšsēdētāja Gata Zvirbuļa pēc tam, kad tajā pašā Facebook atļāvies uzrakstīt komentāru* pie Viļņa Bulava karikatūras, kas veltīta faktam par brāķa segumu Kārļa Zāles laukumā. Kā zināms, Zāles laukuma rekonstrukciju veica Zvirbuļa uzņēmums "CTB".


Tā kā būvekspertīzes slēdziena vēl nav, "CTB" valdes priekšsēdētājs Gatis Zvirbulis uzskata, ka "bez jebkāda pamata un pierādījumiem" izteiktais deputāta apgalvojums par "CTB" slikti veikto darbu ir "klaji aizskarošs" un "grauj "CTB" reputāciju".


Ja deputāts Vilnītis savus vārdus neatauks, tādā gadījumā Zvirbulis sola izskatīt iespēju aizsargāt "savas tiesības un reputāciju ar Civillikumā un Krimināllikumā paredzētajiem instrumentiem".


CTB vēstules fragments. Foto no Facebook.com.


Portālam irliepaja.lv Jānis Vilnītis paskaidroja savu viedokli: "Man darba pieredze un vecāki iemācīja, ka par savu darbu ir jāatbild. Pat, ja tas ir slikts. Nesekmīga atzīme skolā, izsists logs vai pārsista acs  jābūt drosmīgam uzņemties atbildību un savas kļūdas censties izlabot. Arī savā biznesā, ja klients brāķē mūsu uzlīmes, tad uzņēmums uzņemas atbildību klienta priekšā un mēs neattaisnojamies, ka piegādātājs pārdevis sliktu papīru, krāsu vai plēvi, ka iespiedējs vai pakotājs kļūdījies utt. Klientam nav svarīgi, kurš no ražošanas posmiem nenostrādāja, svarīgi, ka kļūdas ātri tiek izlabotas un nākamreiz vairs netiek pieļautas. SIA "CTB" ir izvēlējies citu ceļu. Lai liepājnieki vērtē!"


Pēc portāla irliepaja.lv rīcībā esošās informācijas CTB un pašvaldības attiecību kārtošanai ar šo un arī "CTB" valdes priekšsēdētāja atklāto vēstuli medijiem, ko arī esam publicējuši, vēl punkts nav pielikts.

*"Par CTB ir saprotami - slikti padarīts darbs"