Foto no Facebook.com.


Liepājas domes deputāte un AS "Lauma Lingerie" vienīgā valdes locekle Linda Matisone savā Facebook profilā paziņojusi par aiziešanu no uzņēmuma. Matisone raksta: "Esmu izlēmusi uz laiku pārtraukt darbošanos uzņēmējdarbībā, un šodien noslēdzu 17 gadus ilgušo darbu AS "Lauma Lingerie" valdē kā vienīgā valdes locekle. Paldies manai brīnišķīgajai, izcilajai darbinieku komandai ar kuru kopā esam sasnieguši neticamas virsotnes un svinējuši skaistas uzvaras. Paldies, ka bijāt kopā arī izaicinājumos un grūtībās. Jūs esat vislabākie un ceru, ka mēs vēl tiksimies. Paldies akcionāriem par ārkārtīgi lielo uzticību un atbalstu, ko es izjutu visu šo 17 gadu garumā! Paldies visiem klientiem, piegādātājiem, sadarbības partneriem par veiksmīgo sadarbību! Paldies visām "Lauma Lingerie" klientēm vairāk nekā 30 valstīs visā plašajā pasaulē – jūs esat vislabākās! Lai mums visiem skaista vasara!"


Portālam irliepaja.lv Linda Matisone atklāja, ka pagaidām mazliet atpūtīsies, bet pēc tam piekritusi kandidēt uz Saeimu.


Kā zināms, Linda Matisone ir viena no uzticīgākajām Jāņa Vilnīša sabiedrotajām, un līdz šim vienmēr pašvaldību vēlēšanās kandidējusi no saraksta, kura priekšgalā bijis Vilnītis. Šajā sasaukumā ievēlēta domē kā biedrības "Liepājnieki" pārstāve no Latvijas Reģionu apvienības saraksta.