Sagaidot Liepājas pilsētas 398. dibināšanas gadadienu, 18. martā, Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas telpās Ausekļa ielā 11/15) pulksten 11 notiks ikgadējais "Liepājas partijas" biedru kongress, savā mājaslapā informē politiskā apvienība.


Savā gadskārtējā kongresā partija plāno atskatīties uz paveiktajiem darbiem pašvaldībā, pārrunāt veiksmes un neveiksmes darbā Saeimā un valdībā, kā arī spriest par citiem būtiskiem jautājumiem.

Kongresa dalībniekus uzrunās uzņēmējs, arhitekts un "Apvienotā saraksta" idejas iniciators Uldis Pīlēns, iekšlietu ministrs Māris Kučinskis, Zemkopības ministrijas parlamentārais sekretārs Edgars Putra un Liepājas domes priekšsēdētājs Gunārs Ansiņš.

Pēc dalībnieku reģistrācijas kongress tiks atklāts ar muzikālu priekšnesumu, kā allaž tiks izvēlēta balsu skaitīšanas komisija, protokolētājs un apstiprināta kongresa darba kārtība un reglaments.


Uzrunām sekos partijas revīzijas komisijas atskaite un jaunās revīzijas komisijas ievēlēšana, partijas valdes atskaite un partijas priekšsēdētāja, līdzpriekšsēdētāju un valdes locekļu vēlēšanas.


Kongresa noslēgumā paredzētas pusdienas un sarunas neformālā gaisotnē.