Nedēļas nogalē aizvadīts "Nacionālās apvienības VL-TB/LNNK" ikgadējais kongress, kurā tika spriests par partijas tuvākajiem mērķiem un prioritātēm. Par partijas priekšsēdētāju atkārtoti kļuvis Raivis Dzintars, bet par partijas valdes locekli ievēlēts liepājnieks Artūrs Butāns. Butāns ir ekonomikas ministra Jāņa Vitenberga biroja vadītājs, kā arī Nacionālās apvienības Liepājas nodaļas vadītājs.

Savukārt partijas Ētikas komisijas sastāvā ievēlēta liepājniece Elīna Sausiņa, kuras profesionālās un sabiedriskās gaitas saistītas ar sociālo darbu, kā arī ģimeņu atbalsta jautājumiem.

Kongresa delegātus uzrunāja partijas līderis Raivis Dzintars, Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece, Eiropas Parlamenta deputāts Roberts Zīle, "Demogrāfisko lietu centra" vadītājs Imants Parādnieks, kā arī vairāki pašvaldību pārstāvji, tostarp Liepājas domes deputāts Uldis Lipskis. Nacionālās apvienības līderi kā prioritātes nākamajam gadam nosauca valsts drošību, ekonomikas stiprināšanu un atbalstu ģimenēm.

Šajā reizē Nacionālās apvienības kongresa vadmotīvs bija "Ar stipriem pamatiem!", norādot uz stabilām vērtībām, ko nemainīgi pārstāv Nacionālā apvienība un kas arī izaicinājumiem pilnā laikā ļauj ar pārliecību vērties nākotnē.