Vicemēra Jurija Hadaroviča un deputāta Romāna Miloslavska dibinātās partijas "Liepāja kvadrātā" dokumenti joprojām nav tādā kārtībā, lai partiju varētu reģistrēt Uzņēmumu reģistrā (UR).

Kā portālu informēja UR sabiedrisko attiecību speciāliste Baiba Danovska, joprojām "nekas nav iesniegts". Pats Jurijs Hadarovičs portālam sacīja, ka "viss ir procesā, juristi strādā".

Portāls jau rakstīja, ka Uzņēmumu reģistrs 7.februārī pieņēma lēmumu atlikt "Liepāja kvadrātā" ierakstīšanu politisko partiju reģistrā, jo, izskatot partijas pieteikumu un tam pievienotos dokumentus, valsts notārs ir konstatēja trūkumus un pieņēma lēmumu par partijas ierakstīšanas politisko partiju reģistrā atlikšanu, nosakot termiņu trūkumu novēršanai līdz 10.aprīlim.

Politiskās partijas "Liepāja kvadrātā" dibināšanas sapulce notika 28.janvārī Liepājas Latviešu biedrības namā. Dibināšanas sapulcē piedalījās 204 cilvēki, no kuriem divi jau sapulces gaitā atteicās no partijas biedra statusa. Danovska iepriekš apstiprināja, ka arī UR ir saņemti trīs personu iesniegumi, kuros tās norāda uz vēlmi būt svītrotām no partijas dibinātāju saraksta.