Svētdien, 19.janvārī, pareizticīgie kristieši atzīmē Kunga Kristīšanas svētkus, un tradicionāli šajā dienā cilvēki iet uz kādu ūdenstilpni un trīs reizes iegremdējas aukstā ūdenī.
Šogad, jau otro gadu pēc kārtas, Liepājā trīs slāvu kopienas: Krievu, Baltkrievu un Ukraiņu – apvienoja savus spēkus un organizēja oficiālu svinīgu pasākumu ar iegremdēšanos ūdenī. Tas notiks 19.janvārī no pulksten 12 līdz 14, Beberliņos, "BB Wakepark" teritorijā.

Pasākuma sākumā ūdeni svētīs garīdznieks Igors no Svētā Aleksandra Ņevska Dievnama un pēc šīs lūgšanas ikviens pasākuma dalībnieks varēs iegremdēties ūdenī.
Maksimālam komfortam pasākuma organizatori uzbūvēja speciālu koka konstrukciju ar kāpnēm un margām, pa kuru ērti un droši cilvēki varēs ieiet ūdenī, iegremdēties trīs reizes un tikpat ērti izkāpt ārā. Visu svētku garumā turpat pie krasta būs iekurināta pirts, baļļa ar siltu ūdeni un tiks piedāvāta karsta tēja. Arī būs nodrošinātas ģērbtuves, kur dalībnieki varēs pārģērbties. Cilvēku drošībai pasākuma laikā dežūrēs profesionāls glābējs un neatliekamās medicīniskās palīdzības brigāde. Publiku priecēs tautas ansambļi ar saviem priekšnesumiem no Krievu, Baltkrievu un Ukraiņu kopienām. Gaidīts ikviens. Pasākums ir bezmaksas!

Pasākumu atbalsta Liepājas dome un Krievijas Ģenerālais konsulāts.

Telefoni uzziņām: 29545458, 24782180