Liepājas domes deputāts un "Saskaņas" valdes loceklis Valērijs Agešins patlaban strādājot pie partijas Kurzemes apgabala kandidātu saraksta Saeimas vēlēšanām.

Tieši tādēļ viņam neesot laika nodarboties ar iepriekš no "Saskaņas" izslēgtā Romāna Miloslavska "jautājumu". Miloslavskis pirms nedēļas sazinājies ar Agešinu un lūdzis tikšanos, sakot, ka ir izstājies no partijas "Liepāja kvadrātā" un partijas valdes, un ka ir izraksts no sēdes protokola par viņa izslēgšanu no "Liepājas kvadrātā".

Miloslavskis izteicies, ka atzīst savas kļūdas un ir "sakārojis" attiecības ar "Liepāja kvadrātā", kas ir "bezperspektīvs projekts", un vēlas sadarboties ar "Saskaņu".

"Teicu, ka man nav laika un ir apnicis nodarboties ar šo jautājumu, un ka visa Liepāja zina, kāda ir patiesība. Tāpēc, ja viņš vēlas, lai iesniedz savus dokumentus Rīgā."

Pēc Agešina sacīta, acīmredzot, kā bezpartijisks deputāts Miloslavskis uzaicināts pievienoties "Saskaņas" Saeimas frakcijai.

Pats Agešins šobrīd nodarbojoties ar "Saskaņas" Kurzemes apgabala kandidātu saraksta 13.Saeimas vēlēšanām sastādīšanu, "lai tas būtu konkurētspējīgs, un tas būs tāds. Piedāvāsim drosmīgu vīziju!".

"Miloslavskis nav nekāds pārsteigums, bet mūsu kandidātu saraksts gan būs pārsteigums," irliepaja.lv sacīja Agešins.

Sarakstā būšot visi 15 katrai partijai iespējamie kandidāti, bet viņš galvenokārt nodarbojoties ar "pirmo piecnieku", kurā būšot visā Kurzemē un Latvijā atpazīstamas personas. Iespējams, runa ir arī par bijušo satiksmes ministru, tagad Saeimas deputātu Anriju Matīsu, kurš pērnruden izstājās no "Vienotības". LTV "Panorāmai" pirmdien Matīss gan izteicās, ka to, no kuras partijas startēt vēlēšnās, izlemšot šīs nedēļas laikā.

Pēc Agešina sacītā, sarakstam esot jābūt gatavam līdz ceturtdienas vakaram.

"Lūk, pie kā es strādāju!"

Komentējot "Liepājas kvadrātā" valdes priekšsēdētāja vietnieka izstāšanos no partijas, Agešins sacīja: "Tas ir "Liepāja kvadrātā" gals!"

Partijas "Liepāja kvadrātā" priekšsēdētājs Jurijs Hadarovičs, vaicāts, vai taisnība Agešinam, ka Miloslavska aiziešana "ir "Liepāja kvadrātā" gals", irliepaja.lv sacīja, ka Agešina kunga "murgi" viņu neinteresē un ka "neviena Agešina prognoze līdz šim nav piepildījusies". Miloslavska izstāšanās Hadarovičam neesot nekāds pārsteigums, viņš bijis "lietas kursā".

"Romāns grib turpināt strādāt Saeimā, bet mūsu partijai nav 500 biedru, un mēs nevaram startēt Saeimas velēšanās, tāds arī nebija mūsu mērķis, dibinot partiju, startēsim tikai nākamajās pašvaldību vēlēšanās.

Ar Romānu mums joprojām ir labas, draudzīgas attiecības, un es vēlu viņam veiksmi!"