Oskars Mors ZZS pērn ziedojis 12 500 eiro.

Aizvadītā gada laikā savām partijām ziedojuši gan pašvaldībā un Saeimā ievēlētie Liepājas deputāti, gan ierindas biedri, taču neviens no viņiem nav pārspējis liepājnieku Oskaru Moru, kurš nežēlastībā kritušo Zaļo un zemnieku savienību atbalstījis, ziedojot rekordlielu summu – 12 500 eiro.


Savukārt Liepājas partijas biedri aizvadītā gada laikā vairs nav ar ziedojumiem atbalstījuši savu sabiedroto – Zaļo un Zemnieku savienību. Toties 2018. gadā Zaļajiem zemniekiem liepājnieki (galvenokārt Liepājas partijas biedri) bija saziedojuši 23 500 eiro.


Liepājas partijai pēdējā gada laikā saziedots kopsummā 9 800 eiro, kas ir krietni vairāk nekā 2018. gadā, kad partijas kasē ieplūda 1500 eiro


(500 no Aijas Barčas un 1000 – no Ivara Krastiņa). Tomēr tas ir nesalīdzināmi mazāk nekā 2017., pašvaldību vēlēšanu gadā, kad Liepājas partija ziedojumos bija saņēmusi 35 615,93 eiro.


Pērn decembrī 1000 eiro partijai ziedojis Liepājas domes vicemērs Gunārs Ansiņš, bet vicemērs Uldis Sesks martā un aprīlī savai partijai ziedojis kopsummā 2000 eiro. Visdāsnāk ziedojis Liepājas domes deputāts Vilnis Vitkovskis – kopsummā 2019. gadā partijas kasē iemaksājis 3000 eiro. Katrs pa tūkstotim ziedojis Reģionālās slimnīcas virsārsts Ivars Krastiņš un Liepājas Speciālās ekonomiskās zonas pārvaldnieka vietnieks Uldis Hmieļevskis. Katra pa 500 eiro ziedojušas partijas biedres Sanita Linde un Dace Gruntmane, bet 200 eiro – Antra Brūna un Armands Veiss, bet divas reizes pa 200 eiro iemaksājusi Vita Plūksna.


Pērn savai partijai ziedojuši arī “Saskaņas" biedri, Liepājas domes deputāti Ludmila Rjazanova, Gaļina Skorobogatova un Pāvels Sereda, katrs pa 120 eiro. Bet Saeimas deputāts Valērijs Agešins pērn partijai ziedojis 1120 eiro, bet nav ziedojusi Liepājas domes deputāte Helēna Geriloviča.


Regulāri partijai ziedojis arī liepājnieks, Saeimas deputāts no Jaunās Konservatīvās partijas Uldis Budriķis, kopsummā gada laikā – vairāk nekā 1700 eiro.


340 eiro kustībai "Par!" ziedojusi Saeimas deputāte Dace Bluķe.


Gluži bez atbalsta nav palikusi arī partija "Liepāja kvadrātā". Tās dibinātājs Jurijs Hadarovičs pērn trīs reizes ziedojis savai partijai, kopsummā 45 eiro.


Neviens eiro no Liepājas politiķu makiem nav ieripojis Latvijas Reģionu apvienības kasē, zem kuras karoga pašvaldību vēlēšanās startēja biedrības “Liepājnieki" kandidāti, domē ievēlētie Jānis Vilnītis, Atis Deksnis, Linda Matisone, Gints Ročāns, Modris Šveiduks.