2013.gadā dibinātā Melngaiļskolas bigbenda jaunais nosaukums būs Liepājas bigbends, intervijā "Rietumu radio" sacīja bigbenda jaunais vadītājs, džeza mūziķis un producents Deniss Paškevičs.

Kā nosaukuma skaidroja Paškevičs, viņš vēlas, lai bigbends vairāk asociētos ar pilsētu un mācību iestādi – Liepājas mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolu.
Melngaiļskolas bigbends pastāv kopš 2013.gada septembra, kad to izveidoja trompetists un pedagogs Jānis Ivuškāns. Šajā laikā bigbends izcīnījis vairākas godalgotas vietas starptautiskos konkursos Vācijā, Šveicē, Beļģijā, Lietuvā, Polijā, Latvijā un citur.

2020.gada sākumā par Liepājas mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas audzēkņu bigbenda vadītāju kļuva Paškevičs.

"Varu tikai noņemt cepuri to cilvēku priekšā, kuri šo darbu veikuši līdz šim," intervijā "Rietumu radio" sacīja Paškevičs: "Gan pedagogu, gan jauno mūziķu priekšā – ir redzams, ka viņi darbā savu sirdi ir ielikuši."

Paškevičs stāsta, ka, kļūšana par Melngaiļskolas bigbenda un Junioru benda vadītāju ir izaicinājums.

"Esmu radošs cilvēks un mūzika ir viens no manas dzīves stūrakmeņiem, tad man šis izaicinājums ir pašattīstība," sacīja Paškevičs. "Tas ir liels daudzums pozitīvas enerģijas, kas ir klasēs, kur strādāju ar jaunajiem mūziķiem, un tas ir ko vērts."

Paškeviča mērķis ir paaugstināt jauno mūziķu izpratni ne vien par mūziku, bet arī par kultūru un dzīvi kopumā: "Tas ir process un perspektīva. Mēs bērniem un jauniešiem mācām mūziku, bet pēc tam viņi sāk mācīties dzīves menedžmentu. Un tas ir viens no tematiem, ko cenšos nodot saviem skolniekiem."

Deniss Paškevičs ir saksofonists, flautists, komponists, producents un mūsdienu improvizācijas un džeza mūzikas skolotājs.

Savas muzikālās karjeras 20 gadu laikā kļuvis par trīs lielu kompāniju – Marca Reeds (Francija), Theo Wanne (ASV) un P. Mauriat (Francija) – oficiālo mākslinieku.

Piedalījies vairāk kā 20 albumu ierakstos, no kuriem viens no pēdējiem un nozīmīgākajiem ir Latvijas un Dānijas džeza mūziķu projekta Frank/Pashkevich Quartet Dānijā izdotais albums "Outlook" (Gateway Music, 2012).