Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola (LMMDV) jaunajā mācību gadā piedāvās iespēju uzsākt mācības bērnu mūzikas skolā tiem jauniešiem (no 5. līdz 9. klasei), kuri mūzikas pieredzi guvuši, piemēram, muzicējot kādā mūzikas apvienībā, dziedot korī, vai arī pārtraukuši mācības bērnu mūzikas skolā. Šāda iespēja tiks nodrošināta motivētiem un disciplinētiem audzēkņiem, kuru mērķis tuvākajos gados ir uzsākt mācības Emiļa Melngaiļa Liepājas Mūzikas vidusskolas piedāvātajās mūzikas izglītības programmās un ir nepieciešama kvalitatīva sagatavošanās iestājeksāmeniem, informēja MIKC "Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola".

LMMDV sagatavotais mācību plāns pamatskolas vecuma audzēkņiem tiks pielāgots individuāli atkarībā no katra sagatavotības līmeņa un zināšanām, kā rezultātā būs iespēja pievienoties jau esošajām bērnu mūzikas skolas klasēm.

Jaunajā izglītības programmā uzņemšana notiks LMMDV telpās (Ausekļa ielā 11/15) 28. un 29. maijā pulksten 17.

Aicinām šo iespēju izmantot tiem audzēkņiem, kuri nav mācījušies bērnu mūzikas skolā, vai arī kaut kādu iemeslu dēļ mācības pārtraukuši, tomēr ir sapnis un vēlme kvalitatīvi sagatavoties iestājeksāmeniem Emiļa Melngaiļa Liepājas Mūzikas vidusskolā. Skola atvērta ikvienam motivētam jaunietim, kas vēlas apgūt profesionālas prasmes mūzikas teorijā, mūzikas instrumenta spēlē un sagatavoties iestājeksāmeniem Emiļa Melngaiļa Liepājas Mūzikas vidusskolā.

Vienlaikus notiek uzņemšanu bērnu mūzikas skolas izglītības programmās audzēkņiem 1. klasē (no 7 un 8 gadu vecuma) un sagatavošanas klasē (no 6 gadu vecuma).

Papildu informācija par uzņemšanu Bērnu mūzikas skolā publicēta LMMDV tīmekļa vietnē.

Papildu informācija pa tālruni +371 25739994 (mūzikas skolas mācību daļa).