Darbs, kurš konkursa 1.kārtā ieguva visvairāk punktu.


Lai gan Liepājas mūzikas vidusskolas ilggadējā direktora Valda Vikmaņa piemiņai veltītā vides objekta atklātais metu konkurss noslēdzās jau pērnā gada nogalē, konkursa rīkotāji pagaidām nav plaši publiskojuši rezultātus, jo janvārī ir iesniegts projekta pieteikums Valsts Kultūrkapitāla fondam (VKKF), lai pretendētu uz finansējumu vides objekta realizācijai. Konkursu rezultāti būs zināmi tikai pēc 28. februāra, tāpēc šobrīd vēl nav zināmas tālākās darbības un termiņi, portāls irliepaja.lv uzzināja Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolā (LMMDV).


Biedrības "Kurzemes radošās industrijas un attīstības centrs" un LMMDV organizētajā konkursā, ko arī finansēja VKKF, bija iesniegti pavisam četri darbi, divus no kuriem – pāvilostnieku Ulda un Montas Kurzemnieku – žūrija virzīja uz konkursa otro kārtu. Starp abiem otrās kārtas darbu autoriem, kuri abi pirmajā kārtā ieguva 3. vietu, sadalīta saskaņā ar nolikumu paredzētā 3. vietas balva – 1400 eiro. 1. un 2. vietu žūrija nolēmusi nevienam no darbiem nepiešķirt.


Tiekoties sarunu procedūrās ar žūrijas komisijas pārstāvjiem, autori pilnveidoja iesniegtos darbus. Atkārtotās sanāksmēs žūrijas komisijas pārstāvji vērtēja iesniegtos darbus, sniedzot ieteikumus, lai nonāktu līdz galīgajai vides objekta versijai.


Sarunu un darba procesā radās jauna ideja, kuras galvenā autore ir Monta Kurzemniece.


Šī ideja īstenota sadarbībā ar tēlnieku Uldi Kurzemnieku, kurš konsultēja autori un uzraudzīja darba tapšanu. Konkursā izstrādātais vides objekta risinājums kalpos par pamatu turpmākai vides objekta realizācijai pilsētvidē.


Pārējie, konkursam iesniegtie darbi