Publicitātes attēls


Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola (LMMDV) otrdien, 12. decembrī, koncertzāles "Lielais dzintars" Kamerzālē pulksten 19 aicina uz tradicionālo Liepājas džeza mūzikas pasākumu Jam Session. Šī gada noslēdzošā koncerta īpašie viesi būs dziedātāja Ieva Kerēvica un pianists Madars Kalniņš, savukārt pasākuma scenogrāfiju veidos LMMDV "Grafikas dizains" izglītības nodaļas programmas vadītāja Zane Bluķe, akcentējot mūzikas+mākslas+dizaina sinerģiju, portālu informēja Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola.

Ieva Kerēvica ir latviešu dziedātāja, kura līdz šim darbojusies dažādos mūzikas žanros: popmūzika, džezs, mūzikls, teātra mūzika. Kā džeza vokāliste, darbojusies dažādos džeza mūzikas virzienos: contemporary, etno-jazz, world jazz, big band jazz u.c., kas mūziķes balsij, un izpildījumam piešķir krāsainību un virtuozitāti. Sadarbojusies ar ļoti daudziem Latvijas džeza mūzikas instrumentālistiem, kā arī ar Latvijas teātriem un teātru režisoriem gan kā vokālais konsultants, gan kā aktrise. Ieva Kerēvica 2023. gadā ir laidusi klajā jaunu mūzikas stāstu albumu "Romantika".

Savukārt Madars Kalniņš ir viens no labākajiem latviešu džeza pianistiem, aranžētājiem un komponistiem. Profesionālo maģistra grādu ieguvis Jāzepa Vītola Mūzikas akadēmijā. Piedalījies mūzikas albuma "Mazās muzikālās pasakas" tapšanā, kas saņēmis "Zelta mikrofona" balvu kā labākais bērnu albums. Saņēmis arī apbalvojumu no Latvijas Nacionālā kultūras centra, pateicība par nozīmīgu ieguldījumu jaunās džeza mūziķu paaudzes izglītošanā Latvijā. Madars Kalniņš ir arī docents Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā Džeza mūzikas katedrā un džeza klavieru pasniedzējs Rīgas Doma kora skolas izglītības programmā "Mūsdienu un džeza mūzika".

Jam Session mūzikas vakara koncepts veidots kā džeza mūzikas, improvizācijas pasākums brīvā, nepiespiestā atmosfērā. Pasākuma pirmajā daļā uzstāsies uzaicinātais viesmākslinieks kopā ar pavadošo grupu. Pasākuma otrajā daļā pievienosies LMMDV Populārās un džeza mūzikas nodaļas audzēkņi, izpildot brīvās improvizācijas. Muzikālo vakaru apmeklētājiem Jam Session laikā ir iespēja labāk iepazīt džeza mūziku, izglītoties šajā jomā un iepazīt Latvijā un Eiropā pazīstamus māksliniekus.

Mūziķu sastāvs:


– Ieva Kerēvica – vokāls
– Andris Buiķis – bungas
– Deniss Paškevičs – saksofons
– Norberts Skraucis – kontrabass

Mākslinieku sastāvs:

– Zane Bluķe – scenogrāfijas autore
– MIKC LMMDV audzēkņi Alla Haritonova, Aleksandra Visocka

Ieeja: Bez maksas

Pasākuma norises vieta: Liepājas koncertzāle "Lielais dzintars", Kamerzāle

Pasākuma ilgums:
19.00-21.00

Organizē: MIKC Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola sadarbībā ar biedrību "Kurzemes radošās industrijas attīstības centrs"

Atbalsta: SIA "Lielais dzintars", Valsts Kultūrkapitāla fonds

Papildu informācija ŠEIT.