Kārtējā Liepājas Speciālās ekonomiskās zonas (SEZ) valdes sēde, kas notika 10. janvārī, viens no pieņemtajiem lēmumiem bija par to, lai grozītu SEZ uzņēmuma SIA "Scan-Plast Latvia" apbūves tiesību līgumu.

Kā portālu irliepaja.lv informēja SEZ pārvaldnieka pienākumu izpildītājs Uldis Hmieļevskis, Speciālās ekonomiskās zonas valde nolēmusi grozīt ar "Scan-Plast Latvia" 2021. gada 25. februārī noslēgto līgumu par apbūves tiesības piešķiršanu uz SEZ teritorijā esošo nekustamo īpašumu Brīvības ielā 185A, nosakot, ka būvprojekts "Teritorijas labiekārtošana un dīķa-baseina izbūve Brīvības ielā 185A, Liepājā" jāīsteno līdz 2022. gada 31. augustam. Iepriekš uzņēmums bija paredzējis, ka dīķa rakšanu un teritorijas labiekārtošanu pabeigs līdz 2021. gada beigām.

Tāda pati ķeza piemeklējusi arī otru "Scan-Plast Latvia" būvniecības ieceri – ražotnes paplašināšanu Brīvības ielā 185 un Brīvības ielā 187, kurai pat bija Eiropas struktūrfondu atbalsts. Kā ziņo pati SIA "Scan-Plast Latvia", uzņēmums lūdzis Centrālajai finanšu un līgumu aģentūrai projekta ""Scan-Plast Latvia" ražotnes paplašināšana" īstenošanas termiņu pagarināt līdz 2023. gada 31. decembrim. Iepriekš viens no uzņēmuma īpašniekiem Ronijs Svalgārds portālam irliepaja.lv stāstīja, ka šo projektu iecerēts pabeigt līdz 2022. gada beigām.