Līdz maija beigām krustojumu paredzēts sakārtot. Foto: irliepaja.lv.


Rakšanas darbi, kas šobrīd notiek Ezera ielas un Pļavu ielas krustojumā, saistīti ar esošās siltumtrases rekonstrukciju un jaunu siltumtīklu izbūvi, portāls irliepaja.lv noskaidroja uzņēmumā "Liepājas enerģija".


"Pēc darbu pabeigšanas centralizētajai apkurei tiks pieslēgti trīs jauni klienti," portālam irliepaja.lv pavēstīja uzņēmuma sabiedrisko attiecību speciāliste Zane Ģirne.


Viens no šiem klientiem ir "Liepājas papīrs", apstiprināja akciju sabiedrības valdes priekšsēdētājs Jānis Vilnītis, kurš šo soli skaidroja ar energokrīzi:


"Līdz šim ražošanas telpas apkurinājām ar gāzi, bet tā kļuvusi sešas reizes dārgāka,


ja iepriekš mēnesī maksājām 3 – 4 tūkstošus eiro par apkuri, tad pēdējā reizē rēķins bija par vairāk nekā 20 tūkstošiem eiro."

Vilnītis neslēpa prieku, ka izdevies savlaicīgi noslēgt līgumu ar "Liepājas enerģiju", lai rudenī jau varētu sākt izmantot centralizētās siltumapgādes pakalpojumu.

Savukārt, kas attiecas uz Ezeru ielas un Pļavu ielas krustojuma sakārtošanu, tad Komunālās pārvaldes sabiedrisko attiecību speciālists Aigars Štāls portālam irliepaja.lv apliecināja, ka "līdz maija beigām darbus pabeigs un vieta būs sakārtota".