Pēc TVNET publikācijas, kurā, atsaucoties uz 2022.gada janvāra datiem, uzņēmums "Liepājas papīrs" bija minēts kā viens no tiem, kas savu produkciju eksportē uz šobrīd sankcijām pakļauto Krieviju un Baltkrievju (saraksts koriģēts – irliepaja.lv), portāls irliepaja.lv lūdza AS "Liepājas papīrs" valdes priekšsēdētāju Jāni Vilnīti komentēt šo ziņu.


Jānis Vilnītis: "Šis saraksts bija nekorekts, un atbildīgā ministrija jau to izņēma. Mēs pēdējo kravu uz Krieviju nosūtījām 2022.gada februārī un līdz šim neesam eksportējuši uz Krieviju. Uz Baltkrieviju neesam eksportējuši jau 8 gadus.

Publicējot šādu neapstrādātu – bija jāsadala 2022.gads periodos- pirms Krievijas iebrukuma Ukrainā un pēc – sarakstu, ir aizvainoti ļoti daudzi Latvijas uzņēmumi ar labu reputāciju kā "Latvijas Finieris", "SAF Tehnika", "Liepājas papīrs" un citi. Mēs ne tikai esam pārtraukuši eksportu uz Krieviju, bet arī vairākas reizes organizējuši atbalsta kampaņas, lai nosūtītu naudu, preces un mašīnu uz Ukrainu kā atbalstu Ukrainas aizstāvjiem.

Uzskatu, ka atbildīgajai ministrijai ir publiski jāatvainojas minētajiem uzņēmumiem un arī turpmāk jābūt uzmanīgiem ar nepārbaudītu datu publicēšanu!".