Jau šo sestdien, 4.februārī, tiks atklāta Baibas Feoktistovas krāšņo, skaisto un sievišķīgo gleznu izstāde "Liepājas Papīra" kancelejas preču veikalā "Rūtiņa" (Liepājā, Pļavu ielā 17). Izstādes atklāšanā piedalīsies gan Liepājas Kultūras pārvaldes vadītājs Juris Jirgens, gan gleznotāja Ildze Ose un uzņēmuma "Liepājas Papīrs" valdes priekšsēdētājs Jānis Vilnītis. Būs iespēja arī satikt pašu mākslinieci Baibu Feoktistovu.

Izstādes atklāšana notiks 4.februārī pulksten 12. Tiks izstādītas kopumā deviņas mākslinieces gleznas, no kurām sešas būs iespējams arī iegādāties. Izstāde turpināsies visa februāra garumā.

Sestdien pēc izstādes atklāšanas pulksten 13 turpat notiks gleznošanas meistarklase pie mākslinieces Baibas Feoktistovas. Uz meistarklasi tika organizēta iepriekšēja pieteikšanās, un izrādītā interese bija tik liela, ka tika noorganizēta papildus meistarklase svētdienā uz auduma apgleznošanu. Uz abām meistarklasēm visas vietas ir aizņemtas.

Ņemot vērā cilvēku lielo interesi,  "Liepājas Papīrs" apsver līdzīgu pasākumu rīkošanu arī nākotnē. Arī etiķešu radīšanā ir sava māksla – gan dizains, gan drukas efekti, gan īsto komponentu salikums, lai iegūtu tādu etiķeti, uz kuru veikala plauktā cilvēki atskatīsies. "Liepājas Papīram" ir prieks radīt skaistumu, tāpēc arī likumsakarīga šādas izstādes rīkošana, jo arī mākslinieces Baibas Feoktistovas skaistie darbi ir nonākuši uz mūsu drukātajām etiķetēm.

Sākot ar izstādes atklāšanu, pirmajiem 50 pirkumiem kancelejas preču veikalā "Rūtiņa" virs 50 eiro dāvanā būs pārsteigums, kas tapis sadarbībā ar mākslinieci Baibu Feoktistovu un Latvijā ražoto kosmētiku "Marence Skincare" (piedāvājums neattiecas uz juridiskām personām), informē AS "Liepājas Papīrs" pārdošanas direktore Līva Krastiņa.