Kāds dusmīgs portāla irliepaja.lv lasītājs norāda uz nebūšanām ielu remontos un uz segumu slikto kvalitāti. Viena no tādām vietām ir pacēlums pie tramvaja pieturas Ventas ielā. "Kad to pacēlumu uzbūvēja? Pirms diviem gadiem? Un tādas vietas ir kaudzēm!" – norāda liepājnieks, piebilstot: "Pļavu ielu izbrauciet. Šodien, pašā darba dienas spara laikā tur nav neviena." Un vēl: "Ganību/Zirņu kabeli aizrok ar ātrumu viens metrs dienā".

Sazinoties ar pašvaldību, saņēmām Komunālās pārvaldes sabiedrisko attiecību speciālista Aigara Štāla sagatavoto atbildi. Viņš raksta: "Uz Ventas ielas, lai uzlabotu iekļūšanu tramvajā un mazinātu satiksmes ātrumu, pieturvietās atsevišķa būvprojekta ietvaros pirms vairākiem gadiem uzbūvēja paaugstinājumus.

Komunālās pārvaldes speciālistiem ir zināms par bedrēm, kas izveidojušās paaugstinājumu galos, un citiem defektiem. Bedru un citu defektu labošana Ventas ielā ir plānota un notiks, tikko atsāksies karstā asfalta ražošana.

Šobrīd, lai arī laika apstākļi uzlabojušies līdz ar pavasara iestāšanos, daudzus būvdarbus un ceļu remontdarbus pilsētā bez karstā asfalta nav iespējams uzsākt un veikt.

Ceļu plašāki remontdarbi, kā katru gadu, sāksies maijā un turpināsies visu vasaru".

Runājot par Pļavu ielas pārbūvi posmā no Miera līdz Vaiņodes ielai, Štāls norāda, ka objektā vēl turpinās ziemas tehnoloģiskais pārtraukums, kas beigsies aprīlī, darbu veicēja ir SIA "A-Land".

"Minētajā posmā ir vietas, kur jāturpina izbūvēt apakškārtu un vietas, kurās jāklāj brauktuves virskārta – asfalts. Apakškārtas darbi atsāksies aprīlī, asfaltēšana – droši, ka maijā," norāda Štāls.

Savukārt kas attiecas uz elektrokabeļa rakšanas darbu ātrumu Ganību/Zirņu ielā, atbildīgi esot "Sadales tīkli" un arī būvvalde, kas veic visu veidu būvdarbu uzraudzību.