Noslēdzies Komunālās pārvaldes izsludinātais iepirkums par bruģa segumu uzturēšanas darbiem. Savus piedāvājumus tajā bija iesnieguši trīs pretendenti – SIA "A-Land", SIA "ZZ Street" un SIA "CTB".


Iepirkumu komisija, izvērtējot piedāvājumus, par labāko atzina lētāko – 139 492, 16 eiro, ko izteica SIA "A-Land".


Galvenie veicamie darbi ir esošo segumu demontāža, betona tekņu demontāža ar sekojošu seguma atjaunošanu, dabīgā akmens bruģa segumu remonts, betona bruģakmens segumu remonts un izbūve, ielu un ietvju apmaļu izbūves darbi, apzaļumošana.


Pretendentiem izvirzītas prasības, ka iepriekšējo piecu gadu laikā ir jābūt īstenotam vismaz vienam līgumam, kura ietvaros pretendents ir izbūvējis, pārbūvējis vai atjaunojis betona bruģa segumu vismaz 400 m2 apjomā, kā arī vismaz vienam līgumam, kura ietvaros pretendents ir izbūvējis, pārbūvējis vai atjaunojis dabīgā akmens bruģa segumu vismaz 100 m2 apjomā.


Atšķirībā no iepriekšējiem iepirkumiem līguma darbības laiks ir divi, nevis trīs gadi, un tas būs spēkā, sākot ar šā gada 5.jūliju līdz 2026.gada 4.jūlijam.


No 2020.gada 15.marta pilsētas brauktuvju bruģa segumu uzturēšanas darbi bija uzticēti SIA "CTB", savukārt trīs gadus pirms 2020.gada šie darbi bija "A-Land" ziņā. Šāda sacensība starp abiem uzņemumiem pastāv vismaz divdesmit gadu garumā.