Krievijas ģenerālkonsuls Liepājā Vjačeslavs Nikolajevs pozitīvi vērtē biznesa iespējas Liepājā. Krievijas uzņēmēju interese par darbību Liepājā un tās apkārtnē ir pastiprinājusies.

Kā piemērus Krievijas uzņēmēju veiksmīgai darbībai Liepājā Nikolajevs minēja zivju pārstrādes uzņēmumu "Kolumbija", kas ir viens no līderiem zivju pārstrādes nozarē. Tāpat pērn Liepājā sācis strādāt higiēnas preču ražotājs "Cotton Club", kas pagaidām vēl nav liels uzņēmums, taču ar labām izaugsmes iespējām, raksta LETA.

"Perspektīvas ir ļoti labas. Lēnām, bet viss iet uz priekšu. Patlaban varbūt nav ļoti patīkama "Liepājas metalurga" darbības apturēšana, taču domāju, ka tiek darīts viss nepieciešamais, lai situāciju atrisinātu," sacīja Nikolajevs, piebilstot, ka, viņaprāt, situācijai vajadzētu uzlaboties.

Viņš gan norādīja, ka ne vienmēr uzņēmēji ierodas konsulātā, ja vēlas sākt darbību Liepājā, taču pieaug gan Krievijas uzņēmēju vēlme attīstīt ražošanas uzņēmumus, gan arī interese par nekustamajiem īpašumiem.

Liepājā ir arī ļoti liels potenciāls kurortoloģijas attīstībai, kas pilsētai nodrošinātu stabilu tūristu plūsmu ne tikai vasaras mēnešos, bet visa gada garumā, sacīja  Nikolajevs.

Kā norāda Nikolajevs, vasarā Liepāja ir tūristu pilna, cilvēki no Maskavas, Sanktpēterburgas un citām Krievijas pilsētām labprāt brauktu arī ziemā.

"Liepājā ir ļoti liels potenciāls kurortoloģijas attīstībai, taču tam vajadzīga atbilstoša infrastruktūra. Perspektīvas ir lielas, taču vajadzīgs laiks un, protams, aktīvi investoru meklējumi. Kas attiecas uz investoriem, Krievijā interesenti ir," sacīja Nikolajevs.

Liepājā ir ļoti interesanta arhitektūra un daudz vēsturisku vietu, līdz ar to kurortoloģijai ir tiesības uz pastāvēšanu, sacīja Nikolajevs.