Sadarbībā ar "Liepājas uzziņu dienestu" apkopojam informāciju par uzņēmumiem, kuri  pēdējā laikā ir atvērti vai mainījuši atrašanās vietu.
 

Iepriekšējā mēneša laikā atvērti tikai daži jauni uzņēmumi. Kuršu ielā 24 atvērts veikals – servisa centrs "Tip Top Telefons", kurā var iegādāties un remontēt mobilos telefonus un planšetdatorus, navigāciju (GPS), videoreģistratorus, kā arī iegādāties aksesuārus – lādētājus, akumulatoros, maciņus.

Friča Brīvzemnieka ielā 28 durvis vērusi liepājnieku kafejnīca „Kursas putni”, kura piedāvā arī baudīt koncertus un izstādes.

Karostā, Atmodas bulvārī 8a, savus pakalpojumus – vieglo automašīnu nomu – turpmāk piedāvās autonoma "Auto A+”. Firma piedāvā iznomāt Hyundai un Wolksvagen automašīnas, kurām ir KASKO apdrošināšana, turklāt tās var iznomāt arī vadītāji bez liela braukšanas stāža.

SIA "Kurzemes amatnieks A" atvērusi jaunu struktūrvienību klientu apkalpošanai Ezerkrastā – Ganību ielā 187. Uzņēmums piedāvā PVC logus un durvis, koka logus un durvis, siltinātas, finierētas dzīvokļu durvis, kā arī dažādus remontdarbu pakalpojumus.