Ainars Kreics, zvērināts advokāts, viņa paša vārdiem runājot, ir arī "amatieris tenisists", kurš ar prieku uzņēmis ziņu par tenisa halles būvi.

Pagājušajā nedēļā deputāti Finanšu komitejā vienbalsīgi atbalstīja aizdevuma ņemšanu tenisa halles būvniecībai, sagaidāms, ka pozitīvs lēmums tiks pieņemts arī rīt, 15.februārī, domes sēdē.

"Ļoti priecājos, ka arī ziemā būs, kur uzspēlēt tenisu," portālam irliepaja.lv apliecināja Kreics.

Kreics arī apsveic līdzšinējā Liepājas Tenisa sporta skolas direktora Elana Strazdiņa iecelšanu Sporta pārvaldes vadītāja pienākumu izpildītāja amatā brīdī, kad pašvaldība iecerējusi īstenot tik vērienīgu tenisa būves projektu.

"Strazdiņš ir ļoti pieredzējis organizatoriskajā darbā, turklāt ne tikai sportā – viņš strādājis arī bankā. Sabiedrisks, pretimnākošs jauninājumiem".

Vaicāts, vai tas nenozīmē, ka cietīs Tenisa sporta skola, jo, pildot Sporta pārvaldes vadītāja pienākumus Strazdiņš vairs nevarēs tik daudz uzmanības veltīt tenisam, Kreics atzina, ka "problēma tā ir, taču vieglāk atrast piemērotu vadītāju Tenisa skolai, nekā visai sporta sistēmai".

Pēc Kreiča domām, arī tas, ka Strazdiņu amatam izvirzīja "Vilnīša partija", taču viņa kandidatūra ir pieņemama arī Liepājas partijai, runā par labu šādai izvēlei.

Atgādināsim, ka 2017.gada 14.decembrī deputāti Liepājas domes sēdē pieņēma lēmumu apstiprināt Elanu Strazdiņu par Sporta pārvaldes vadītāja pienākumu izpildītāju. Līdz tam Strazdiņš vadīja Liepājas Tenisa sporta skolu, kurā viņš darbojās kopš 2015.gada.

Iepriekš viņa profesionālā darbība bija saistīta ar banku un finanšu vadības nozari. Strazdiņš Ventspils augstskolā ieguvis sociālo zinātņu bakalaura grādu vadībzinātnē ar specializāciju mārketingā, savukārt Rīgas Starptautiskajā Ekonomikas un Biznesa administrācijas augstskolā maģistrantūrā studējis biznesa vadību. Liepājas Universitātē 2015. gadā Strazdiņš apguvis profesionālās pilnveides programmu "C" kategorijas sporta speciālistu pilnveidē.

Tā kā Sporta pārvaldes vadīšana nav savienojama ar Liepājas Tenisa sporta skolas vadīšanu, ar 3. janvāri Tenisa sporta skolas direktora amata pienākumi uz laiku uzticēti Liepājas Sporta spēļu skolas direktoram Guntaram Kikučam.