Deputāti ceturtdien, 16. decembrī, amatā apstiprināja jauno Tenisa sporta skolas direktoru Gintu Siliņu.


Domes priekšsēdētāja vietnieks Atis Deksnis informēja, ka uz vakanto direktora vietu bija pieteikušies trīs kandidāti, no kuriem divi virzīti uz konkursa otro kārtu, kurā par uzvarētāju atzīts Gints Siliņš. Ar šā gada 31. decembri no darba tiks atbrīvots līdzšinējais sporta skolas vadītājs Elans Zīverts, kurš ģimenes apstākļu dēļ bija iesniedzis atlūgumu, savukārt ar 3. janvārī amatā stāsies jaunais skolas direktors.


Sporta pārvaldes vadītājs Elans Strazdiņš portālam irliepaja.lv pastāstīja, ka Gints Siliņš pats ir Tenisa sporta skolas audzēknis, trenējis desmit gadus – no sešu līdz 16 gadu vecumam, bet tad pievērsies florbolam – no nulles izveidojis privāto florbola klubu "Kurši", kā arī sporta skolu, kas uzreiz ieguvusi maksimālo akreditācijas termiņu – sešus gadus. Siliņš arī piedalījies starptautiska un vietēja mēroga sporta norišu organizēšanā pilsētā. Klubs darbojas joprojām, bet Gints Siliņš vairs nav tā vadītājs un kādu brīdi no sporta "pagājis nost", taču, kā izteicās Strazdiņš, acīmredzot sapratis, ka tas tomēr ir viņa dzīves īstais aicinājums.

Siliņam ir izstrādāta vīzija veiksmīgai Tenisa sporta skolas attīstībai, saglabājot un veicinot sporta skolā jau uzsāktos attīstības procesus.

Kā portālam irliepaja.lv atklāja iepriekšējais Tenisa sporta skolas direktors Elans Zīverts, viņš no sava amata atteicies, tāpēc, ka vēlējies samazināt darba slodzi un būt vairāk kopā ar ģimeni, jo nesen pasaulē nāca Zīvertu dvīņu meitenītes, un nu ģimenē aug jau trīs meitas. Interesanti, ka arī Siliņu ģimenē ir trīs bērni, tajā skaitā dvīņu meitenes. Tiesa, salīdzinot ar Zīvertu meitām, jau krietni paaugušās.