Publicitātes attēls


No 4. līdz 11. maijam Liepājā norisināsies starptautiskās tenisa federācijas "ITF World Tennis Tour Juniors" J60 kategorijas tenisa turnīrs "Liepaja Open" jauniešiem vecumā no 13 līdz 18 gadiem, kas pulcēs vairāk kā 100 jaunos tenisistus no visas pasaules, informēja Liepājas Tenisa sporta skola.

Šāda mēroga jauniešu tenisa sacensības Liepājā norisināsies pirmoreiz, kas tiks aizvadītas LOC tenisa halles atvērtajos laukumos Liedaga ielā 7.


Liepājas Tenisa sporta skolas direktors Gints Siliņš: "Vēlējāmies organizēt šāda mēroga jauniešu tenisa sacensības, lai mūsu talantīgajiem tenisa skolas audzēkņiem būtu iespēja sacensties starptautiskā vidē savās mājās, tādējādi mērojot spēkus ar pretiniekiem no visas pasaules."

Starptautiskais tenisa turnīrs "Liepaja Open" jauniešiem tiks uzsāktas 4. maijā, kad norisināsies kvalifikācijas sacensības, lai iekļūtu pamatturnīrā, kas tiks uzsākts 6.maijā un norisināsies līdz 11.maijam, kad tiks noskaidroti sacensību uzvarētāji kā vienspēļu, tā arī dubultspēļu cīņās.

Jaunajiem tenisistiem pieteikties sacensībām iespējams līdz 16.aprīlim starptautiskās tenisa federācijas interneta vietnē.