Liepājnieks Kristaps Kozlovskis atsūtījis vēstuli portālam irliepaja.lv, kurā raksta: "Mēs, liepājnieki, vēlreiz vēlamies pievērst sabiedrības uzmanību jautājumam par izklaides iestāžu regulēšanu, kas atrodas blakus mūsu daudzstāvu dzīvojamām mājām vai pat pagalmos".

Kristaps raksta, ka pērn iniciatīvas autori saskārušies ar nepatīkamām situācijām, kad pret viņiem tika vērsti ne tikai apvainojumi, bet arī draudi un izsekošana. Taču, pateicoties Valsts policijai, incidents atrisināts – uzsāktas administratīvās lietas pret divām iestādēm.

Kristaps vēlreiz aicina platformā manabalss.lv parakstīties par ierobežojumiem izklaides vietām blakus dzīvojamām mājām Liepājā.

"Mēs vēlamies jau tagad, pirms vasaras sākuma, uzsvērt, ka, jo vairāk parakstu mēs savāksim, jo tuvāk būsim mūsu mērķim. Tas ļaus pašvaldībai rīkoties efektīvāk un novērst nepatīkamas situācijas nākotnē, kā arī nodrošināt, ka abas puses tiek uzklausītas".


Kristaps raksta, ka līdz šim viņa mājas iedzīvotāji nav saņēmuši nekādus piedāvājumus situācijas risināšanai ne no uzņēmējiem, ne pašvaldības. "Esam sazinājušies gan ar pašvaldības policiju, gan arī ar Valsts policiju, kā arī esam tikušies ar domes pārstāvjiem. [..] arī pašvaldībai vajadzētu vērīgāk izvērtēt skatuvju būvniecību pagalmos, kā arī to, vai izklaides iestādes atbilst prasībām, vai tajās ir pietiekama skaņas izolācija, kas netraucēs blakus esošo namu iedzīvotājus. [..] Kā jau arī minēts, mēs neesam pret izklaides iestādēm, bet pagājušos divus gadus šīs iestādes ir pārkāpušas visas robežas".

Kristaps uzskata, ka "ir būtiski, lai mūsu pilsētas iedzīvotāji justos droši un respektēti savā vidē", un izsaka gatavību "strādāt kopā ar visām iesaistītajām pusēm, lai atrastu konstruktīvus risinājumus un nodrošinātu mierīgu un harmonisku dzīvi mūsu pilsētā".