Ar priekšlikumu uz saliņas Brīvības ielā180 izveidot Atpūtas parku, pašvaldībā vērsusies SIA "E-Team". Attīstības komiteja ideju akceptēja.

Lēmums vēl jāapstiprina domes sēdē, un pēc tam liepājnieku izveidotais uzņēmums "E-Team" iegūs nomā uz pieciem gadiem 327 997 m2 lielo zemesgabalu Brīvības ielā 180 atpūtas kompleksa izveidei. Pēc zemesgabala reģistrēšanas zemesgrāmatā, līgums tiks pagarināts uz desmit gadiem.

Kā deputātiem skaidroja SIA "E-Team" pārstāvis Kristaps Reinfelds, šobrīd šis zemesgabals (saliņa), kas atrodas tikai 6 km no pilsētas centra un ir saskatāms no Brīvības ielas, ir nekopts, maz zināms, to izmanto tikai pa kādam retam makšķerniekam. SIA "E-Team" vēlas to sakārtot un ierīkot Atpūtas parku. Tā galvenā aktivitāte, pēc Reinfelda sacītā, būs ūdens elektrodēļi, kā arī alpīnisms. Tāpat tur varētu būt ūdens tramplīns, ūdens batuts, sporta laukums, kā arī atradīsies vasaras kafejnīca un kempings – ar caurspīdīgām naktsmītnēm, kas ļaus nakšņotājiem vērot zvaigznes.

Atpūtas parka ierīkošana nav viena, bet piecu gadu plāns. Pirmajā gadā uzņēmēji tajā plāno investēt ap 20 000 eiro, un veidot atrakcijas "uz zemes".

Uz deputāta jautājumu, vai "E-Team" tic savai idejai, Reinfelds atbildēja: "Ja neticētu, te nestāvētu."