Pašvaldība šogad dāsni atbalstījusi Mazo un vidējo komercsabiedrību konkursu, piešķirot 100 000 eiro dažādu ar tūrisma jomas attīstību saistītu ieceru īstenošanai. Taču, kā veicies uzņēmumiem, kuri pērn ieguva pašvaldības līdzfinansējumu savu projektu realizācijai?


Kā portālu irliepaja.lv informēja Liepājas domē,


2019. gadā konkursā uzvarēja 16 uzņēmumi, no kuriem desmit līdz šim ir realizējuši savas ieceres,

diviem – realizācija ir procesā, bet trīs saņēmuši termiņa pagarinājumu. Viens uzņēmums – sieviešu apakšveļas ražotāja SIA "Nikol Djumon", kas bija plānojusi iegādāties jaunu iekārtu un datorprogrammu licences, no līdzfinansējuma 2500 eiro apmērā ir atteikusies.


No finansējumu saņēmušajiem savu projektu – aprīkojuma iegādi SUP skolas un nomas punkta izveidei Karostā, pie Ziemeļu mola īstenojusi SIA "Rietumkrasts" (piešķirtais līdzfinansējums – 2 500 eiro).


Savu projektu – aprīkojuma iegādi jaunu produktu ražošanai bērniem – īstenojusi SIA "J.A. Wood Country" (piešķirti 2 500 eiro).


Projektu realizējusi arī SIA "Extra Fun Room", kas vēlējās pielāgot ēkas otro stāvu rotaļu istabas dzimšanu dienas svinībām izveidei, piešķirtais līdzfinansējums – 2 500 eiro.


Savu projektu – izveidot jaunu peldošu platformu-skatuvi – īstenojusi SIA "Liepaja Music", kura bija atbalstīta ar 9 000 eiro lielu līdzfinansējumu.


Projektu realizējusi arī SIA "Recycle TEX", kas iegādājusies aprīkojumu, lai ražotu videi draudzīgu produktu no pārstrādātiem tekstila atkrituma materiāliem. Piešķirtais līdzfinansējums – 2 500 eiro.


SIA "RSB”, izmantojot piešķirto līdzfinansējum 2500 eiro apmērā pie pludmales kafejnīcas “Red Sun Buffet” izveidojusi bērnu atrakciju laukumu.   


SIA "Šarmants", izmantojusi piešķirto līdzfinansējumu 5000 eiro, un iegādājusies nojumi un inventāru pārvietojamas svinību vietas izveide.


SIA "FrondaLV" tai piešķirtos 5000 eiro izmantojusi, lai iegādātos piepūšamās atrakcijas atrakciju pilsētiņas izveidei.


SIA “Reklāmas apgāds” piešķirtos 6000 eiro izmantojusi, lai iegādātos šķidro kristālu 3D foto polimerizācijas ražošanas iekārtu, savukārt SIA "InPass" ieguldījusi piešķirtos 5000 eiro bezvadu sensoru izstrādē un NB-IoT tīkla ieviešanā.    


Līdz 1. jūlijam termiņš pagarināts SIA "V.Rozgas komercfirmai", kas savu projektu – āra baseinu ar terasi pie pludmales kafejnīcas "7.līnija" vēl nav īstenojusi.

Šim mērķim SIA bija piešķirti 10 000 eiro.


Savukārt līdz 31. jūlijam termiņš pagarināts SIA "NordePlast", kas gatavojās iegādāties plāksteru ražošanas iekārtas "First Aid Strip Machine", ražošanas apjomu palielināšanai. Piešķirtais līdzfinansējums – 10 000 eiro.


SIA "Dirty Deal Audio" projekta “Telpiskās skaņas ierakstu un pēcapstrādes studijas un stereo studijas darbības tehniskā nodrošinājuma pilnveidošana” realizācijas termiņš pagarināts līdz 31. augustam. Piešķirtais līdzfinansējums – 4 000 eiro.


SIA "E-Team" pagaidām vēl turpina īstenot ieceri – paplašināt esošo piedzīvojuma parka piedāvājumu, iegādājoties aprīkojumu – brīvdabas kino, SUP dēļus, piepūšamās atrakcijas bērniem. Saņēmusi 2 500 eiro līdzfinansējumu.


Arī SIA "Produktu attīstītājs", kas iesniedza projektu ar vēlmi iegādāties ražošanas iekārtu, lai padarītu efektīvāku koka konstruktora bērniem ražošanu, joprojām ir procesā. Piešķirtais līdzfinansējums – 5 000 eiro.


Kopējais pašvaldības pērn piešķirtais līdzfinansējums visiem īstenotajiem un procesā esošajiem projektiem ir 74 000 eiro.