Sakarā ar tramvaja līnijas renovāciju no 11.augusta vakara līdz 25.augustam tiks slēgta satiksme Liedaga ielā, posmā no centra "XL Sala" iebrauktuves līdz Klaipēdas ielai.

Autovadītāji aicināti būt uzmanīgiem un sekot līdzi ceļa zīmēm, lai apbrauktu slēgto ielas posmu, informē Liepājas domes sabiedrisko attiecību speciāliste Dace Ķēde.

Lai risinātu iedzīvotāju piekļūšanu Dienvidrietumu mikrorajonam, tiks atvērta slēgtā izbrauktuve pie ēkas Klaipēdas ielā 74, kur atrodas Liepājas 16. pasta nodaļa.

Savukārt, lai atvieglotu piekļuvi veikalam "XL Sala", remontdarbu laikā virzienā no Klaipēdas ielas uz pilsētas centru tiks atļauts kreisais pagrieziens uz veikalu "XL Sala" (nākamajā krustojumā aiz Liedaga ielas). Tāpat papildus tiks uzstādītas norādes zīmes "XL Sala" un "Maxima".

Gadījumā, ja slēgtā ielas posma dēļ veidosies būtiski sastrēgumi, tiks izskatīta iespēja mainīt satiksmes organizāciju, par ko tiks iepriekš informēts.

Tramvaja līnijas renovācijas ietvaros krustojumā ar Liedagu ielu pārbrauktuves vietā tiks izbūvēts dzelzsbetona plātņu pamats un asfaltbetona virskārta. Līdz ar to būtiski tiks uzlabota krustojuma seguma kvalitāte.

Projekta "Tramvaja līnijas renovācija Klaipēdas ielas posmā no Robežu ielas līdz Tukuma ielai" būvuzņēmējam SIA "Rīgas tilti" remontdarbu laikā iespēju robežās jānodrošina zemesgabalu īpašniekiem piekļūšana savam īpašumam, operatīvajiem un specializētajiem transportlīdzekļiem – caurbraukšana un piekļūšana zemesgabaliem, kā arī gājēju droša pārvietošanās.