Lai nodrošinātu tramvaju sliežu ceļa pārbūves darbu iekļaušanos noteiktajā grafikā, būvdarbi šomēnes Rīgas ielā turpināsies arī vēlās vakara stundās un naktīs, kad tramvaja satiksme ir apturēta, informēja SIA "Liepājas tramvajs" sabiedrisko attiecību vadītājs Andrejs Rjabcevs.

Līdz 1. jūnijam, kad visiem iepriekš atliktajiem sakārtošanas darbiem jābūt pabeigtiem, būvnieks SIA "Baltijas būve" plāno intensīvu darbu grafiku, ietverot atsevišķiem darbiem arī vēlas vakara stundas un naktis, kad tramvaja satiksme ir apturēta un var netraucēti strādāt uz līnijas. Šobrīd atsevišķos Rīgas ielas un Dzelzceļnieku ielas posmos vēl plānota vēsturiskā bruģa seguma atjaunošana starp tramvaja sliedēm, kā arī asfaltēšanas darbi.

Uzņēmums SIA "Baltijas būve" kopš pagājušā gada maija vidus Jaunliepājā veic tramvaja līnijas pārbūves darbus, un tie ietver gan tramvaja sliežu ceļa nomaiņu, gan arī plašāku apkārtējās teritorijas rekonstrukciju. Šobrīd projekta ietvaros tiek pabeigti iepriekš nepiemērotu klimatisko laikapstākļu dēļ atliktie darbi.

Tramvaju sliežu ceļa pārbūve ir secīgs turpinājums 2014. gadā aizsāktajiem tramvaja sliežu ceļa rekonstrukcijas darbiem Liepājā, un to mērķis ir nodrošināt būtiskus uzlabojumus tramvaju pārvadājumu sistēmas darbībā, nodrošinot tramvaju kustības regularitāti un samazinot tehnisko avāriju risku.