Sestdien, 17.augustā, Liepājas kaitbordistu biedrība "kites.lv"  ielūdz liepājniekus un pilsētas viesus palīdzēt nosvinēt pirmo Kaitborda dienu Liepajā.

Liepajas kaitbordistu biedrība "kites.lv"  dibināta 2011. gada vasarā ar mērķi  popularizēt kaitbordu kā liepājniecisku sporta veidu, informē biedrības valdes priekšsēdētājs Gatis Saulīte.

Biedrība ir gatava izrādīt savus šovasar paveiktos darbus. Vēl pirms gada kaitborda zona Vētras ielas galā bija tikai atzīme pilsētas plānojumā. Šobrīd te redzama kaitborda jaunā bāze, kas ir pieturas punkts biedrības kaitotājiem un vēju pilsētas viesiem.  Uzstādīts konteiners ar  informācijas stendu  par šo sporta veidu. Liepajas kaitbordistu biedrības "kites.lv" dalībnieki daudzas lietas paveikuši saviem spēkiem – šovasar gan krāsots konteiners , gan šūts vēja tunelis, metināti karoga kāti un dēļu turētājs. Izmantojot projektu konkursā "LMT Liepājai" iegūto naudu, tapis informācijas stends un iegādāts jauns inventārs kaitborda apmācībām, kuru varēs iemēģināt jau 17.augustā.

17.augustā no pulksten 12 dienvidrietumu pludmalē "kites.lv"  biedri ar prieku uzņems viesus kaitborda zonā. Mazajiem liepājniekiem tiks piedāvāts palidināt mācību pūķus, bet drosmīgāki pieaugušie varēs aplikt trapeci un mēģināt noturēt jau lielākus kaitus. Apmeklētajiem būs iespējams apskatīt kiteborda ekipējumu, uzdot jautājumus, kā arī piedalīties jautrās stafetēs un nopelnīt balvā kaitborda apmācību bezmaksas. Savukārt biedrības "kites.lv" kaitbordisti sniegs paraugdemonstrējumus.  Ja vējš būs pietiekami stiprs, tad liepājnieki varēs vērot ļoti krāsainu braucienu ap bojām, kurā iespēju robežās piedalīsies visi biedrības pūķotāji, bet vēlāk paredzēti frīstaila demonstrējumi – augstākie lēcieni un triki.