Liepājas kaitborda kluba "kites.lv" biedri lielajās talkās piedalās jau vairākus gadus un arī šī gada talkā tiks sakopta Liepājas dienvidrietumu pludmale.

Šopavasar pludmale ir pilna ar izskalotiem koka gabaliem un sakārņiem, kuri ir bīstami kaitborda pūķiem, kā arī rada nekoptas un nepievilcīgas vides izskatu. Kaitbordisti centīsies sakopt pludmali no glābšanas stacijas līdz Vētras ielai. Biedrības biedri lūdz apkārtnes iedzīvotājus nākt palīdzēt sakopt savu ikdienas jūrmalu un kāpu zonu, lai vasarā varētu sauļoties un pastaigāties tīrā vidē.

Tā kā pavasara vētras jūras malu šogad piedrazojušas pamatīgi, biedrības "kites.lv" pārstāvis Gatis Saulīte aicina talkotājus ņemt līdz grābekļus, savukārt talkas organizatori nodrošinās tīrītājus ar maisiem. Daudzi izskalotie koka gabali ir krietna vīra lielumā, tādēļ talkas organizatori ir apsolījuši tos izvest ar smago automašīnu. "Jo vairāk talkotāji atnāks, jo lielāku pludmales zonu mēs sakopsim’’ saka G.Saulīte, uzaicinot visus, kas vasarā izmanto šo zonu: suņu saimniekus, saules iedeguma ķērājus, sportistus, nūjotājus un skrējējus. Kaitotāji gaidīs talkotājus šo sestdien pulksten 10 pie kaitbordistu jūras konteinera dienvidrietumu pludmalē.

Liepājas kaitbordistiem šī talka būs tikai iesildīšanās, jo jau šo pavasar paredzēts labiekārtot kaitborda bāzes apkārtni, izveidojot ap to koka segumu. Sabiedriskā labuma organizācija "kites.lv" dibināta 2011. gada vasarā ar mērķi popularizēt kaitbordu kā liepājniecisku sporta veidu.