Pretrunīgi vērtētā noliktava Muitas ielā 6/8 ir pabeigta, bet darbība tur šobrīd nenorisinās. Neskatoties uz to, lūka blakus noliktavai jau vairākkārt ir bijusi klāta putām.

Putas pie noliktavas ir izplūdušas vairākkārt, gan 2013.gada novembrī, gan decembrī. Pēdējo reizi putu izplūšanu varēja novērot 31.decembrī.

"Baltijas zivsaimnieku apvienības" priekšsēdētājs Māris Stankevičš atteicās portālam sniegt sīkāku informāciju par apvienības plāniem un turpmākajiem projektiem un arī par putu izcelsmi neko nevarēja paskaidrot.

Lai noskaidrotu, no kurienes rodas putas, portāls vērsās Liepājas reģionālajā vides pārvaldē. Pēc veiktās pārbaudes Vides pārvaldes kontroles daļas vadītājs Roberts Bērziņš informēja, ka ir notikusi attīrīšanas iekārtu priekšattīrīšana un putas veido ūdens. To izplūšana neesot kaitīga videi.

"Baltijas zivsaimnieku apvienībai" pieder arī noliktava Vecajā Ostmalā 53, ko paredzēts rekonstruēt. Portāls jau iepriekš rakstījis, ka apvienības vēlme veikt saimniecisko darbību šajā vietā ir saskārusies ar iebildumiem. Neskatoties uz to, turpinās projekta attīstība.