Sludinājums portālā ss.com vēsta, ka "pārdod komercobjektu pašā Liepājas centrā" – namu Lielā 7, objekta cena, kā norādīts sludinājumā, ir 590 000 eiro.

Sludinājumā teikts, ka īpašums sastāv no mūra ēkas ar kopējo platību 1415 m2 (divi stāvi un pagrabstāvs), kā arī zemesgabala 1400 m2 platībā.

"Plašas izmantošanas iespējas – piemērojamas finanšu iestāžu, biroju, izklaides, sabiedriskās ēdināšanas, viesnīcas un citu uzņēmējdarbības veidu veikšanai.

Daļa iekštelpu ir izremontētas un gatavas tūlītējai lietošanai, tai skaitā agrāk bankas izmantojamās telpas.

Ēkai autonomā gāzes apkures sistēma, ventilācijas sistēma. Sava autostāvvieta iekšpagalmā," teikts sludinājumā.

Ēka Lielā ielā 7 kopš 1999.gada ir SIA "Skvēra nams" īpašums, kas to par 120 000 latiem iegādājās no M.Stankēviča zvejniecības firmas "Nida".

SIA "Skvēra nams" īpašnieki, kā redzams no "Lursoft" datu bāzes, ir uzņēmējs Māris Stankevičs un SIA "Latviešu biedrība nams" valdes locekle Vita Hartmane.

1995.gadā nams vēl bija Liepājas pilsētas īpašums. 1996.gadā par 36 800 latiem tas nonāca M.Stankēviča zvejniecības firmai "Nida" īpašumā.

Ēka Lielās un Teātra (Hāgedorna) ielas stūrī ir vēsturiska – tas ir tas mazumiņš, kas palicis pāri no kādreiz krāšņās un slavenās Pēterburgas, vēlāk Pilsētas viesnīcas.