Sadarbībā ar "Liepājas uzziņu dienestu" apkopojam informāciju par uzņēmumiem, kuri  pēdējā laikā ir atvērti, slēgti  vai mainījuši atrašanās vietu.

Pēdējā mēneša laikā vairāki uzņēmumi Liepājā atvērti un mainījuši atrašanās vietu. Lielajā ielā 7 sācis darboties nekustamo īpašumu uzņēmums "All Invest Real Estate". Ieeja uzņēmumā, kas strādā katru darba dienu no 10 līdz 17 ir no Teātra ielas puses. Uzņēmums piedāvā arī nestandarta situāciju un problēmu risināšana nekustamo īpašumu jomā.

Peldu ielā 5 durvis vēris saimniecības preču veikals "Multipack". Biškopības entuziasti turpmāk visu nepieciešamo var meklēt veikalā Raiņa ielā 9.

Cukura ielā 27 atvērts smago auto rezerves daļu piederumu veikals "Europart".

Slēgts "Lombards 24.lv" Kuršu laukumā 7.

Audumu veikals "Kreps" tagad atrodas Peldu ielā 5, vienās telpās ar aizkaru salonu "Viva Bella" (iepriekš – Peldu ielā 6). Savukārt Liepājas Biznesa inkubators un tā uzņēmumi turpmāk meklējami Pļavu ielā 17 (iepriekš KBI atradās Vecajā ostmalā 40).

Raksts tapis sadarbībā ar "Liepājas uzziņu dienestu". Par izmaiņām savā darbībā firmas aicinātas ziņot pa tālruni 634204444.