Straujiem soļiem nāk pavasaris, un vasara arī nav aiz kalniem. Pērnā gada nogalē koncertdārza "Pūt, vējiņi!" rekonstrukcijas projekta vadītāja, domes Attīstības pārvaldes Projektu ieviešanas nodaļas projektu vadītāja Solvita Kaņevska portālam irliepaja.lv atklāja, ka estrādes spāru svētki ir jau pavisam tuvu, un varētu tikt svinēti jaunā gada sākumā. Taču, ja decembrī laikapstākļi būvniekam – SIA "Bildberg" – ļāva strādāt, tad jaunais gads atnāca ne tikai ar "Covid-19" strauju izplatību, nežēlojot arī būvniekus, bet arī ar netipiski lielu salu. Tā nu gaidītie spāru svētki nedaudz aizkavējušies. Taču Solvita Kaņevska ir optimistiski noskaņota, un portālam sacīja, ka cer uz spāru svētkiem vēl martā.


Koncertdārza apjoms jau labi samanāms. Foto: irliepaja.lv.


Savukārt turpat blakus, Jūrmalas parkā (Peldu iela 55A) esošā "Parka paviljona" – tā veco "Bangu" (arī "Cara paviljons", "Ķeizara paviljons", "Dzintars") izvēlējušies saukt jaunie īpašnieki Kirhneri – jumta čukurā jau lepni šūpojas zaļais vainags, liecinot par to, ka celtne drīz vien būs zem jumta, kuru jau tagad grezno bizantiskais "sīpols" jeb kupols, kāds bija redzams arī paviljona pirmajā versijā pirms vairāk nekā simts gadiem.


"Parka paviljons" aizvadītās nedēļas nogalē. Foto: irliepaja.lv.


Būvdarbu ierosinātājs un veicējs – Kirhneru ģimenes uzņēmums SIA "UPTK" – pamatus kafejnīcai ielika pērnvasar, un saskaņā ar būvatļauju darbiem jābūt pabeigtiem 2022. gada aprīlī, taču pēc darbu tempa spriežot, tas varētu notikt vēl šajā gadā. Pats Zigurds Kirhners gan to neapstiprina, jo vēlas, lai runā darbi un nevēlas, ka viņa teikto internetā komentē anonīmi visa noliedzēji un apšaubītāji.