Beidzot nojaukta ēka Celtnieku ielā 2, par kuru dome lēma jau 2013.gadā un kuru mērs Uldis Sesks nosauca par "augoni" renovētajā Celtnieku ielā.

Pašvaldībai piederošā ēka padomju laikos piederēja Okeāna zvejas flotes bāzei, un tā daļēji aizšķērsoja Celtnieku ielu. Turklāt tā bija sliktā tehniskā stāvoklī.

2013.gadā dome šo ēku nopirka izsolē par 16 900 latiem, kas ir nedaudz vairāk nekā 24 000 eiro. Ēku nopirka, lai to nojauktu, un, kā toreiz izteicās Uldis Sesks, tā ir "kā augonis" renovētās Celtnieku ielas sākumā un traucē paplašināt ielas pieslēgumu Vecās ostmalas promenādei.

Ir noslēdzies Vecās ostmalas rekonstrukcijas pirmais posms, un beidzot arī neglītā ēka nojaukta. Iepriekš domes sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Enģele portālu informēja, ka Celtnieku ielu 2 nojauks un sakārtos 2018.gada budžeta ietvaros. Šos darbus nevarēja veikt, sakārtojot ostmalu, jo ostas teritorijā darbojas SEZ pārvalde, bet Celtnieku iela 2 ir ārpus šīs teritorijas.

Ēku pēc Komunālās pārvaldes pasūtījuma nojauca SIA "Mūrnieks", nojaukšana un teritorijas rekultivēšana izmaksāja 24 164,93 eiro.