Tos, kuri seko līdzi Liepājas domes lēmumiem, varēja samulsināt sludinājums portālā ss.lv, ka tiek tirgots nekustamais īpašums Celtnieku ielā 2.

Vēl pirmdienas, 16.marta, pēcpusdienā portālā ss.lv bija lasāms sludinājums ar šādu tekstu: „Ekskluzīvs piedāvājums. Pārdodas biroja ēka, pilsētas centrā, Liepājas ostas teritorijā, adrese Celtnieku 2. Kopējā ēkas platība 140 м2, 7 telpas, ūdens un kanalizācija-pilsētas, centrālā pilsētas apkure. Objekta iegāde ir labs investīcijas veids. Liepājas dome plāno paplašināt Promenādes teritoriju līdz bākai, līdz ar to objekta rentabilitāte ievērojami pieaugs. Palīdzēšu noformēt hipotekāro kredītu.”

Kā portāls jau vairākkārt ir rakstījis, īpašumu Celtnieku ielā 2 2013.gadā par 16 900 latiem iegādājās Liepājas dome – 2013.gada 25.jūlija domes sēdē tika pieņemts lēmums iegādāties šo īpašumu, bet 8.oktobra sēdē deputāti pieņēma lēmumu nojaukt neizmantotās būves Celtnieku ielā 2.

Būvvaldes sabiedrisko attiecību speciālists Aigars Štāls portālu toreiz informēja, ka "tā ir pašvaldības ēka, padomju laikos – bijušās Okeāna zvejas flotes bāzes caurlaides ēka, kas daļēji aizšķērso Celtnieku ielu. Turklāt tā nav nepieciešama pašvaldības funkciju veikšanai, tā ir sliktā tehniskā stāvoklī, tādēļ to nojauks."

Savukārt Liepājas mērs Uldis Sesks Finanšu komitejas sēdē 2013.gada jūlijā izteicās, ka šis īpašums ir "kā augonis" renovētās Celtnieku ielas sākumā. Tas arī traucējot paplašināt ielas pieslēgumu Vecās ostmalas promenādei.

Sazinoties ar domes Nekustamā īpašuma pārvaldes vadītāju Māri Egmani, portāls noskaidroja, ka pašvaldība īpašumu tik tiešām iegādājusies, un tas jau 2013.gada augustā zemesgrāmatā reģistrēts uz Liepājas domes vārda.

Egmanis bija pārsteigts, uzzinot, ka kāds šo īpašumu piedāvā pirkt. Pārbaudījis faktu, Egmanis portālu informēja, ka sludinājumā redzamie attēli tik tiešām ir no nama Celtnieku ielā 2, pēc visa spriežot uzņemti 2012.gadā vai 2013.gada sākumā, kad ēkas iekštelpās bija uzsākts remonts. Kā Egmanim skaidrojis "All Invest” pārstāvis, ja īpašnieks nav devis nekādu ziņu, šādi aplami sludinājumi ir iespējami, jo uzņēmums nepārbaudot, vai pārdošanā izliktajiem īpašumiem ir mainījies saimnieks vai nav, un vai tos vispār vēl grib tirgot.

Uz jautājumu, kāpēc nojaukšanai pirktā ēka joprojām nav nojaukta, Egmanis atbildēja, ka tas tikšot darīts brīdī, kad sāks Vecās ostmalas rekonstrukcijas trešo kārtu.

Kad plānots turpināt Vecās ostmalas rekonstrukciju, Egmanis nezināja, jo šie jautājumi neesot Nekustamā īpašuma pārvaldes kompetencē.

Kaut arī "All Invest” šā gada 17.februārī portālā ss.lv ievietoto sludinājumu var uzskatīt par zināmu nolaidību, šis gadījums liek kritiskāk raudzīties arī uz citiem nekustamo īpašumu sludinājumiem.

"All Invest” pārstāvis, pretēji solītam, vakar ar portālu tā arī nesazinājās un nekomentēja kādēļ tāds sludinājums redzams.

Šādi "All Invest” savā mājaslapā allinvest.lv reklamē Liepāju