Liepājas bērnunama audzēkņi Labraga ielā 11 tikuši pie jauna sporta un atpūtas laukuma, kur tagad iespējams nodarboties ar sportu, rotaļāties un saturīgāk pavadīt brīvo laiku.

Jūlijā noslēgusies Liepājas bērnunama teritorijas labiekārtošana Labraga ielā 11, kur blakus vecajam futbola laukumam izveidots jauns trenažieru laukums ar gumijotu segumu, vingrošanas laukums ar blietētu smilšu segumu un strītbola laukums ar asfalta segumu, informē sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Jākobsone.

Vislielākā rosība ir ap jaunajiem trenažieriem, kurus var izmanto gan lieli, gan mazi. Īpaši noslogoti vakaros ir arī jaunie basketbola grozi, kurus uzdāvinājusi biedrība "Sporta klubs Liepāja". Bērnunama pagalmā uzstādīti arī jauni koka soliņi un atkritumu urnas.  

Būvniecības ieceres īstenošanas dokumentāciju izstrādāja SIA "ArhiProf", celtniecības darbus veica SIA "A-Land" par kopējo summu 32 844,88 eiro.

Liepājas bērnunamā šobrīd dzīvo 45 bērni, no kuriem lielākā daļa ir vecumā līdz 15 gadiem. Kā atzina bērnunama direktore Ināra Roze, bērnu skaits šovasar atkal nedaudz pieaudzis, jo pēc traģiskā notikuma ar Ivanu cilvēki kļuvuši vērīgāki par notiekošo apkārt un īpaši ģimenēm, kurās aug bērni, operatīvi informējot Pašvaldības policiju un Sociālo dienestu, ja nepieciešama palīdzība un atbalsts.