Ir pabeigti pēdējie labiekārtošanas darbi un sākot ar piektdienu, 3.jūniju, tirdzniecības nama "Kurzeme" klientu ērtībām pagalmā tagad ir pieejama autostāvvieta.

Autostāvvieta paredzēta 25 vieglo transportlīdzekļu novietošanai, kā arī ir pieejama velosipēdu novietne. Līdz ar autostāvvietas atklāšanu ir atvērts arī gājēju ceļš uz tirdzniecības namu no Zivju ielas gar vēsturisko spīķeri-noliktavu, informē TN "Kurzeme" mārketinga vadītāja Alīna Skangale.

Autostāvvietas lietošanas noteikumi nosaka, ka "Kurzemes" klienti darba dienās un brīvdienās no pulksten 8 līdz 16 var novietot automašīnu autostāvvietā līdz 1 stundai bez maksas, izvietojot automašīnas salonā pie priekšējā stikla redzamā vietā informāciju par laiku, kad transportlīdzeklis novietots.

Tirdzniecības nams "Kurzeme" ir iepirkšanās centrs ar senām tradīcijām, kurš atrodas pašā Liepājas pilsētas centrā, blakus Rožu laukumam.

Vairāk nekā 9000 kvadrātmetros, četros stāvos ir izvietoti 50 veikali ar plašu piedāvājuma klāstu: "Sportland", "ECCO", grāmatnīcas "Zvaigzne ABC" un "Polaris", "NS King", "Toy’s Planet", "KidzOne" un daudzi citi veikali, kā arī kafejnīca "Upe-le" un restorāns "Barons Bumbiers" .